Kargoda Zoraki marka Tabancamın Kaybolması..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle geçmiş olsun.Eğer onlar size karşı taraf boş göndermistir diyorsa kargo yapılırken kargo ağırlığı ölçülür.gönderen kişiden gönderi belgesini isteyin orda yazar agırlığı silah kutusunda yollandıysa yaklaşık 1 kilo ağırlık gelmiş olmalı.Ağırlıgı tutuyorsa kargo sırasında çalınmış olmalı yok daha hafifse ağırlık, o zaman yollayan kişi boş yollamış olabilir.Ama peşini bırakmayın bence hakkınızı arayın para kolay kazanılmıyor.

• Sağolun ama keşke öyle deseler.. 18.5 tl ücret ödedim boş kutu olsa o kadar tutmazdı. Ayrıca karşı taraf tanıdık bir abim o da bastırıyor..Şube müdürünü aradık kuryenin önünde açmamışım ne malum senin almadığın gibilerinden laf yapıyor oysa kutu çok hafifti ve poşetin ağzı yarısına kadar açık 8 gün sonra geldi.Ben tabancama kavuştuğumun sevinciyle bunu önemsemedim çünkü içinden alınacağı aklımın ucundan geçmezdi.. Tanık olarak bir tek kurye var o da baskılara dayanamayıp ifade değiştirmez inşaallah..Bunlar da resimler...

Zoraki Hp Ultra 01 0.177 cal
    Hatsan mod 125 sniper
    SMK Beeman P17 Pneumatic 0.177 cal

• Arkadaşlar dün aradım olayı araştırdıklarını söylediler.. Şube müdürlerini değiştirmişler.. Sonuç alırız inşaallah duanızı eksik etmeyin..

Hatsan mod 125 sniper

• insallah kavusursun sılahına kardesım uzucu bı durum gercekten

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• vay kardeşim geçmiş olsun ya bu kargocuların kötü olanların Allah belasını versin ya çok adi bazıları yeminle. bende bilgisayar gönderdim memlekete 3 kat balonlu naylon sardım kutuyu iyice bantladım. nasıl fırlatmışsa bilgisayarin soğutma blogu fırlamış kopmuş yerinden 4 tane vida tutuyor nasıl fırlatmışlarsa Allah canlarını alsın. hasarı kabul de etmiyorlar. ptt kargo ile ot bile göndermeyin en iyisi yurt içi

• geçmiş olsun Abi, benimde Yurtiçinde cep telefonu gitti, uğraşsan bi dert uğraşmasan bi dert, bende allaha havale ettim gitti... İnş tez zamanda sonuç alırsınız.

hatsan mod 125

BSA STS 4-16x44

• Teşekkür ederim arkadaşlar ALLAH razı olsun desteklerinizden dolayı.. Bugün de aradım doğru düzgün ilgilenmiyorlar bile.. Bu olayın böyle kapanacağını da biliyorum çünkü elden aldım faturası yok gücümüz yetmiyor firma olsaydı fatura falan bir şekilde halledilebilirdi .. Çok istemiştim o silahı ilk defa sahip olacaktım nasip olmadı keşke bir kaç atış dahi olsa yapabilseydim.. Herneyse size nacizane tavsiyelerde bulundum diğer yorumlarımda.. Lütfen siz de dikkat edin başınıza böyle bir şey gelmesin para kolay kazanılmıyor..

Hatsan mod 125 sniper

• geçmiş olsun Abi, benimde Yurtiçinde cep telefonu gitti, uğraşsan bi dert uğraşmasan bi dert, bende allaha havale ettim gitti... İnş tez zamanda sonuç alırsınız.

Valla yurtiçi de iyi degil ama kötünün iyisi diyorum. En azından az biraz daha özen gösteriyorlar. Allah bunların eline düşene yardım etsin.

• Geçmiş olsun.Kargolardan çektiğimiz ne böyle pallet alırsın kutu yamuk tüfek alırsın dipçik kırık şimdide hırsızlığa soyunmuşlar arkasını bırakma kesinlikle.

• Geçmiş olsun.Kargolardan çektiğimiz ne böyle pallet alırsın kutu yamuk tüfek alırsın dipçik kırık şimdide hırsızlığa soyunmuşlar arkasını bırakma kesinlikle.

Aynen bende 5 kutu pelet almıştım adam dehşet şekilde iyi paketlemiş nasıl başarmışlarsa bir kutu çömüş içine digeri de hafif yamulmuş. allahtan peletler ezilmemiş. İnsan gibi taşımıyorlar ya.

• İnsan gibi taşımıyorlar ya.

mazaret değil ama..
    ki bende şikayetçiyim.

Ama orda çalışanların yerine kendimi koyuyorum, asgari ücrete hamallıktan başka bir şey değil yaptıkları..
    Adam gittiği yere kadar diyor muhtemelen.. Kaybedeceği ortada..

Şirketler çalışanlarını önemsemedikleri müddetçe, çalışanlar da şirketlerini önemsemezler..

Çok adam gördüm, yerdeki sağlam anahtarı, cıvatayı eğilip almak yerine; bir tekme atıp başka yerlere yuvarlayan ..

Kalite uzaklarda değil ama, özveri istiyor işte..
    Ama genelde ;işyeri-çalışan ilişkilerinde özveri yerine sömürü kavramı daha makbul ve geçerli olduğundan, yaptığımız işler günü kurtarmaktan öteye gitmiyor galiba..

Nerden tutsan pis.
    Olan son kullanıcı-tüketiciye oluyor..

• Geçmiş olsun , Dilerim ki tez zamanda lehinize sonuçlanır .

• Teşekkür ederim ama zor:( avukat arkadaşım var tazminat davası açalım diyor..

Hatsan mod 125 sniper

• Teşekkür ederim ama zor:( avukat arkadaşım var tazminat davası açalım diyor..

bu teklifi değerlendir bence...hele ki arkadaşınsa hiç düşünme...

8)

• bu teklifi değerlendir bence...hele ki arkadaşınsa hiç düşünme...

Bu hafta bir daha uğraşacağım inşaallah olumlu bir sonuç alırım..

Hatsan mod 125 sniper

• Bu gibi durumlarda teslim evrakı alıcı tarafından imzalanmışsa dava açmak
    Çözüm gibi gelmiyor, Kargo ambalajı şüphe içeriyorsa görevli yanında açılmalı
    Ve tutanak tutulmalı bu yapılmadıysa dava açmakda çözüm olmaz diye düşünüyorum.

'.

]

• Kargolarda ki durum sadece izleyin ve görün

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E