kargo şirketlerinin ucuk fiyatları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tebrik ederim gercekten,sadece bu konu degil,seviyeli bir şekilde yapilacak olan tum paylasimlar hic ummadik bir sekilde esas makama ulaşabilir, ve duzelmeye vesile olabilir

• Aynen, zaten belirtmiştim özellikle...
    Ve kimbilir ne projeler çıkar ,..

Hatta bana göre bu anlamda en büyük proje böyle bir öneri sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışır hale gelmesini sağlamak olur ..

• ptt kargonun sağlam götürmek gibi bir kaygısı yok nasılsa kırıldığı zaman mesul değiliz diye kağıt imzalatıyorlar.

• En uygun ptt kargo var . 2.Yurtiçi sonra Aras ile mng fiyatları birbirine yakın .

• yurtiçi kargo 12:00-15:00 arası süper eko paket kampanyası var gayet uygun. ama siz bunu söylemezseniz kendileri kolay kolay söylemez

• Hatsana bakım için gönderirken yurtiçi kargo 30 küsür tl istemişlerdi benden resmen kavga dövüş 20tlye indirttim ve hep bu şekilde gönderiyorum artık.Aynı şekilde arkadaşımın tüfeğinide kargoya bırakmam gerekti onun adıyla olduğundan yine 30 küsür tl istediler ben 20tl ye gönderiyodum diyip kontroll ettirip onunkinide aynı şekilde gönderttim.Art niyet beslemiyorum ama demesek 30tlye gidecek yani :(

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• Aras kargo ile Ankaraya havalı tabancamın şarjörünü gönderdim, anlaşmalı olmalarına rağmen ufacık pakete 22.50TL aldılar.

One Shot One Hit

• sızın yıne ıyı ben 1 tane kagıt parcası ıcın 20 lıra odedım resmen soygun tek bir a4 için 20 lıra