Ankarada İkamet Edenler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben de Ankara'dayım arkadaşlar, her türlü buluşmaya gelirim.

Benjamin Discovery .22 cal + Hawke Varmint SF 3-12x44

• abim aslinda benim niyetim takim kurmak takim olursa daha saglam
    bi birlik olunabilir ortak bi yer belirlenip her hafta bulusabilirz tabi sadece bu bi öneri

• Önce bir sefer buluşma ayarlayalım da takım sonrasında olur :) Buluşma nerede olabilir fikri olan var mı?

Benjamin Discovery .22 cal + Hawke Varmint SF 3-12x44

• hobiyle uğraşan yok desem mesele o da değil kimse birlik olamıyor sanırım

48

Mesajlarınızın alt kısmına mesaj sayısını belirten numara koymanıza gerek yok. Profilinizde mesaj sayıları görünüyor.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Daha önce gidipte memnun kaldığınız araziler varsa olabilir daha öncedende söylemiştim benim gittiğim yer var ancak gölge yok güneş altında ve rüzgarlı tek sorunu bu :) Hatta bu gün burdan tanıştığımız Haleel kardeşimle beraber gittik atışa yerlerimiz çok yakın olunca kolaylıkla buluşabildik fotoğraflarıda yeni bi konu açıp paylaşırım birazdan, en azından buluşabilmek adına bi adım atmış bulunduk dilerim hep beraber aynı şişeye nişan alırız en kısa zamanda :)

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• arkadaşlar öncelikle ankarada oturanları bir başlık altında toplamalıyız ve ankaranın neresinde oturuyorlar ankaranın hangi bölgesinde ikamet ettiğini yazsın bi herkez

• bi topluluk olsa bulusma yeri planlanabilir nere uygundur sizce bn gelebilirm heryere

ilker kardeşim ankaranın hangi bölgesinde oturuyorsun

• karapurcekte oturuyorum ben siteler tarafinda

ben ve oparda06 mamak yeşilbayır tarafında oturuyoruz yakın sayılırız

• Ankarada etkinlik olursa bende gelirim seve seve
    Yeni basladim henüz çok iyi olur
    Keçiören etlikteyim ben

• Hazır bu kadar kişi biraraya toplanmışken gün ve araziyi belirlesek çok iyi olur

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• Arkadaşlar merhaba, evet hemen hemen her cumartesi buluşma oluyor. Ben uzun zamandır buluşmalara katılmıyorum ama takımımızın üyeleri herhafta buluşma gerçekleştiriyor. Atış alanımız Ankara Mühye Köyünde. Alan takım üyelerimizin kullanımına mahsustur, gelip tanışmak, bilgi almak ve sohbet için tüm hobiseverlere kapımız açık. Saygılar

• Sincan etimesgut tarafına gelebilirseniz güzel arazi var ama ağaç ve yeşillik aramayın:)