25 Dolar Altı En İyi 5 Drone

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,
    Video serilerimin ilkini bugün yayımladım. Drone'larla ilgilenenler için faydalı olacağını düşünüyorum. İzlediğiniz için şimdiden teşekkürler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bunların uygun fiyatlı 15 dakika ya da daha fazla uçanları varmı

valla dışarda uçurmak için uygun fiyatlı bakma gps olmayan modellerin dışarda uçması çok sakıncalı , sipariş verdim 20 gün bekledim ürün geldi dağdaki evimde uçurur güzel doğa videoları yakalarım diyodum 1 hafta sonra kaybettim karşı tepede biyere çakıldı kaldı aslında bendede sorun yok ağaçlık alanın üstüne çıkarayım takılmasın dedim orasıda boğaz sanırım rüzgar vardı rüzgara kapıldı gitti geriyede çekemedim gps olsa alırdım eve dön moduna bi şekilde gelirdi geri böyle olunca şuan elimde ekranı kumandası pili falan kaldı

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• valla dışarda uçurmak için uygun fiyatlı bakma gps olmayan modellerin dışarda uçması çok sakıncalı , sipariş verdim 20 gün bekledim ürün geldi dağdaki evimde uçurur güzel doğa videoları yakalarım diyodum 1 hafta sonra kaybettim karşı tepede biyere çakıldı kaldı aslında bendede sorun yok ağaçlık alanın üstüne çıkarayım takılmasın dedim orasıda boğaz sanırım rüzgar vardı rüzgara kapıldı gitti geriyede çekemedim gps olsa alırdım eve dön moduna bi şekilde gelirdi geri böyle olunca şuan elimde ekranı kumandası pili falan kaldı

Ben tarlada bahçede uçuracam fazla uzun mesafeli değil hem düşsede yerde otların çalıların üstüne düşer tek istediğim en az 15 dakika uçması birde fiyatının makul olması elimde 3 tane helikopter var biri istikrarsız diğer ikiside 5 dakikadan fazla uçmuyor üstüne bir de gyroscope ayar tutmuyor düşürmüştüm yeni birşeyler arıyorum

"Ali Bumaye"!!!

• Ben tarlada bahçede uçuracam fazla uzun mesafeli değil hem düşsede yerde otların çalıların üstüne düşer tek istediğim en az 15 dakika uçması birde fiyatının makul olması elimde 3 tane helikopter var biri istikrarsız diğer ikiside 5 dakikadan fazla uçmuyor üstüne bir de gyroscope ayar tutmuyor düşürmüştüm yeni birşeyler arıyorum

benim düşüncemde öyleydi uçururken bahçedeki ağaçlara takılmasın üstüne çıkarayım dedim rüzgara kapıldı gitti , yinede sen bilirsin sonuçta çinden getirteceğin için gümrüktü beklemeydi uğraştığınla kalıyosun ucuz ürünlerle , bu hobi biraz pahalı benim öğrendiğim , dji inspire 1 yada walkera voyager alınca zevkine varılıyo öbür türlü bişeyler hep eksik oluyo bu hobide , sana tavsiye vereyim o zaman 15 dk pil modifiyesi yapmadan imkansız bu hobide üstteki dediğim 2 modelde yarım saate kadar kullanım süresi var ama biri 4-5bin dolar diğeri 2000 dolar , pil modifiyeside motorlara zararlı çünkü pilin kapasitesini arttıracağın için pilin ağırlığıda artıyo oda fırçalı motor olursa motora zorluyo fırçasız motorlu modellerde 200 dolardan aşağı başlamaz iki ucu b*klu değnek anlayacağın pili arttırsan motordan gidiyo motoru korusan 8dk uçuş süresi olur. bende wl toys v666 güzel model ancak dediğim gibi sadece güzel azcık zorladım 1 hafta içinde 2. gün 1 motoru yandı Allahtan azıcık lehim falan biliyorumda değiştirdim , dışarda uçurmak için model önerim sana syma x8w olur cep telefonuna görüntüyü aktarır uçarken yada benim aldığım v666 onunda kendi ekranı var uçarken görüntüyü o ekrana aktarıyor. kameralı olmasın dersen yine modeller öneririm

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• 15 dakika uçuş süresi demek, en az 1000 TL demek maalesef. Bu sınıftaki ürünler 7, bilemediniz 8 dakikadan fazla uçamaz. Bu hobiye yeni başlayacaksanız, bu verdiğim 5 üründen birini almanızı tavsiye ederim. Severseniz, biraz daha büyüğünü, ondan sonra da GPS'li profesyonel bir cihazı...

• 15 dakika uçuş süresi demek, en az 1000 TL demek maalesef. Bu sınıftaki ürünler 7, bilemediniz 8 dakikadan fazla uçamaz. Bu hobiye yeni başlayacaksanız, bu verdiğim 5 üründen birini almanızı tavsiye ederim. Severseniz, biraz daha büyüğünü, ondan sonra da GPS'li profesyonel bir cihazı...

8 sene önce 50-60 liraya helikopter almıştım 15-20 dakika uçuyor 3 saat filan şarj oluyordu tek sıkıntısı sadece havalanıyor sağa sola hassas dönüş yapmıyor videodakiler gibi ve çok basit plastikten yapılmıştı istediğim şey drone olması şart değil drone ların görünüşünü beğendim sadece 15 dakika ve üzeri uçan hassas yön alabilen fiyat performans ürünü helikopter drone gibi

"Ali Bumaye"!!!

• Açıkçası benim bildiğim 15 dakikaya kadar uçan bir ürün yok, düşük veya orta bütçeye göre. Bir araştırayım, ona göre dönerim size olumlu olurss.