Vortex Piston Bakımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Vortex pistonlarda zamanla kuruma oluyormu arkadaşlar bilğisi olan varmı gres falan sürmemiz gerekirmi yada başka bi bakım yapmak ?

• vortex pistonda; sistem kapalı devre bir basınçlı kap olduğu için, bozulana kadar devam..

• Bir arkadaşın tüfeğine ait gaz piston dağılmıştı, yenisi ile değiştirmişlerdi.. hatsan değildi galiba, forumda paylaştımı bilmiyorum, farketmedim..

Velhasıl belli olmaz, kul yapımı nihayetinde..
    keçesi patlar, conta sıyırır, piston mili kırılır, olurda olur.. :)

• Ben kapalı devrenin ne kadar kapalı olduğuna aklımı erdiremedim. Devreyi kapatan contalar ve sübaplar değil mi? Vortex pistonların hava basıncını ayarlayabildikleri bir sübabı vardı sanki. Ben illa ki kaçırır dedim, alamadım güvenip de.

• Şuana denk hiçbir sıkıntı çıkarması gayette stabil atışlar yapılıyor yaydan daha iyi ama kışın güçte düşme oluyor soğuk havaların etkisiyle oda fazla bi fark yaratmıyor zaten.