Zoraki Tactical Tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, Atak Arms 'ın Zoraki için ürettiği modüler dipçikle silah bambaşka bir havaya kavuştu. Güzellikler paylaşmak içindir ;)

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• sen bu işi biliyosun Ahmet abi.

• hayırlı olsun güle güle kullanın bende aldım zorakiye monte etim güzel ve kulanışlı bir ürün..
    fakat o mantaj vidası hiç hoşuma gitmedi sök taklarda biraz uğraştırıyor..

Zoraki ultra 4.5

Air arms tx 200 4.5

hw 40 air pistol 4.5

• Gayet şık olmuş :)

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup:

• Teşekkürler arkadaşlar.
    rapalaa : Bencede vida çok sağlam kalmaz fazla sökme takmayla, öyle bi durumda Atak'a ekşirim. O duruma düşmemek için de söküp takmayı düşünmüyorum. Normal tüfek kılıfıyla taşıyacağım.

Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Daha kalın vida ve plastik parçanın içine bir somun koyarak çok daha sağlam olabilirdi.
    ben sırt çantasında taşıyorum kılıf çok dikkat çekiyor bunun içinde sök tak gerekiyor hatta dipciği biraz küçültüm:)

Zoraki ultra 4.5

Air arms tx 200 4.5

hw 40 air pistol 4.5

• Daha kalın vida ve plastik parçanın içine bir somun koyarak çok daha sağlam olabilirdi.
    ben sırt çantasında taşıyorum kılıf çok dikkat çekiyor bunun içinde sök tak gerekiyor hatta dipciği biraz küçültüm:)

Kılıf konusunda çok haklısın hele toplu taşıma araçları ile ulaşım söz konusu olduğunda insanlar öcü gibi bakıyor bi çok kez şahit oldum.

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup:

• ben masraftan kacmak icin dipcik parasina crosman 760 aldim gelmesini bekliyorum.bunu gorunce anladim bu masraftan kacacak yol yok.hele 760 bi gelsin kesecek mi bakalim.bu arada cok şık.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Teşekkürler abi . Sende alacaksın bi tane kaçarı yok :D

Drager 6LT 300BAR

• Hayırlı olsun @Strafor çok güzel olmuş..

Zoraki Hp Ultra 01 0.177 cal
    Hatsan mod 125 sniper
    SMK Beeman P17 Pneumatic 0.177 cal

• Harika olmuş,güle güle keyifle kullanın..fiyatı ne kadar dipçiğin?

1-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
    2-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"

3-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32x56"

• Harika olmuş,güle güle keyifle kullanın..fiyatı ne kadar dipçiğin?

bildiğim kadarıyla meydan ava giderseniz 150 tl. internet üzerinden 175tl ye meydan av dahil bir çok yerde stok olduğu zaman satılıyor.

• Teşekkürler arkadaşlar, ben Aksu Av 'dan 165 'e aldım.

Drager 6LT 300BAR

• ben masraftan kacmak icin dipcik parasina crosman 760 aldim gelmesini bekliyorum.bunu gorunce anladim bu masraftan kacacak yol yok.hele 760 bi gelsin kesecek mi bakalim.bu arada cok şık.

Ben de günün birinde Zoraki dipçik alırım diyordum ancak sonuçta tüfeğe dönüşecekse taşıomak dert olacak yine. Bu arada Crosman 760'ı merak ettim şimdi ben de. Gayet makul görünüyor. Ekstra bir eğlencelik olarak nasıl?

• Merhaba arkadaşlar, Atak Arms 'ın Zoraki için ürettiği modüler dipçikle silah bambaşka bir havaya kavuştu. Güzellikler paylaşmak içindir ;)

Etkileyici bir görünüm almış güle güle kullanın.
    Tabancayı kurarken zorlamıyor mu? Tutacak yer sıkıntısı var gibi, eğer çok sıkıntı yaratmıyorsa bende düşünüyorum.

• Ben de günün birinde Zoraki dipçik alırım diyordum ancak sonuçta tüfeğe dönüşecekse taşıomak dert olacak yine. Bu arada Crosman 760'ı merak ettim şimdi ben de. Gayet makul görünüyor. Ekstra bir eğlencelik olarak nasıl?

şu an imkanlarım yakın mesafe.oldukça isabetli.ben yivli namluda kullanılamayacak derecede deforme olmuş pellet denedim attığım mesafeden aynı isabeti aldım.çay kaşığından hedef yapmıştım.o pelletleri son kez 760 ile orada kullanıyorum şimdi.hedefi vurmak ve çıkan metal sesi benim için oldukça eğlenceli.mesafem kısa olunca da 3 pompa yapıyorum oda pratik oluyor yormuyor ve baymıyor.sanırım 3 pompa 10 mt yi kurtarır. 20-30 liralık bir dürbün takma niyetim var o zaman mesafe ve 5 pompa isteyebilir.her ne kadar plastik aksamıyla oyuncak gibi dursa da ben eğlence maksatlı aldığım için kapalı mekanda çok rahat işimi görüyorum.görünümü oyuncak ama gücü oyuncak değil bu arada.bb kullanmakta pratik.250 adetlik haznesi var 20 civarıda kurma kolu yoluna alıyor.çok daha seri kurma sağlıyor bb kullanmak.

• Zoraki'nin tüfek hali yerine benzer bir tüfek almak konusunu gündeme geldiğinden beri bakıyorum da Daisy'nin de Powerline 901 (3-10 pompa, 720 fps) ve 953 (tek pompada 500 fps, 5'li şarjör) ürünleri olduğunu gördüm. Bu çoklu pompalama işi zor gelirse 953'ün bir seferde makul bir hıza çıkabiliyor olması güzel geldi. 901 Crosman 760'dan biraz pahalı ama 760'dan daha güçlü olan Crosman 2100 modelinden de daha ucuz.

Zorakiliye sorulmaz ama, çoklu pompa ama 200 fps daha yüksek hız mı, tek pompa ile şarjör ve 20mt için yeterli bir hız mı?

• Zoraki'nin tüfek hali yerine benzer bir tüfek almak konusunu gündeme geldiğinden beri bakıyorum da Daisy'nin de Powerline 901 (3-10 pompa, 720 fps) ve 953 (tek pompada 500 fps, 5'li şarjör) ürünleri olduğunu gördüm. Bu çoklu pompalama işi zor gelirse 953'ün bir seferde makul bir hıza çıkabiliyor olması güzel geldi. 901 Crosman 760'dan biraz pahalı ama 760'dan daha güçlü olan Crosman 2100 modelinden de daha ucuz.

Zorakiliye sorulmaz ama, çoklu pompa ama 200 fps daha yüksek hız mı, tek pompa ile şarjör ve 20mt için yeterli bir hız mı?

Daisy Powerline 901 ile iç mekanda iki pompa yeterli olduğu söylenince dayanamayıp sipariş verdim (AksuAv'dan). 760'dan daha sağlam gibi görünüyor. Umarım öyle çıkar.

953 de incelemelere bakınca güzel bir tüfek ama ağırlığı 3 kg'a yakın olunca onu kırmalı kalibresinde değerlendirmek ve onun yerine günün birinde gerçek bir PCP veya kaliteli bir yaylı almayı tercih ettim.

Kusura bakmayın Zoraki konunuzu baltalamış gibi oldum Ahmet Bey ama inanın öncelikle benim aklıma sorular ve arkadaşların tavsiyeleriyle çözümler getirdiği için çok yararlı oldu. Teşekkürler.