Dürbün ayağı karşılaştırma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir soru var... diana bullseye tek parça yaylı dürbün ayağımı ? yoksa sportsmatch dm60 mı? kullanacağım tüfek torpedo 150 sniper vortex...ikisi arasından bir seçim yapmalıyım...sizin düşünceleriniz nelerdir? bunlardan daha iyi bir dürbün ayağı bulma şansım varmı?

• Geri tepmeli bir tüfek için en uygun seçim dampadır yani dm60 . Dm60 ın darbe emici özelliği var. Diğeri sadece dürbün ayağı.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• ben dm60 kullanıyorum ve cok memnunum kullandıgım tufek de cometa fenix 400 mod 125 den biraz daha guclu ve geri tepmesi daha fazla

• evet bende dm60 düşünüyordum ama az evvel bir konuya denk geldim dm60 kurtarmadı bullseye aldım dedi kafam karıştı kullandığı silah sanırım diana airking ti
    linke bakarsanız sevinirim:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• evet bende dm60 düşünüyordum ama az evvel bir konuya denk geldim dm60 kurtarmadı bullseye aldım dedi kafam karıştı kullandığı silah sanırım diana airking ti
    linke bakarsanız sevinirim:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

bu tüfek izmirde bir arkadaşımda var ve bizim kullandıgımız tüfeklerden kat kat daha az geri tepmesi var dm60 yetmemesini pek gerçekci bulmuyorum

• Yatagunda sportsmatch dm60 da kullanıyorum ikiside çok iyi, Diana bullseye diananın kendi silahlarında dm60tan daha iyi sonuç vermiş olabilir ama bu diğer markalarda da aynı sonucu vereceği anlamına gelmez kimbilir belki de gerçekten Diana bullseye monte ayağıyla magnum tüfeklerde dürbün ayar sorununa alternatif çözüm bulmuştur ama ben yinede diğerini bilmediğim için dm60ı seçerdim.

"Ali Bumaye"!!!

• Diana mod 56- ve mod 54 tepmeyi aticiya hissettirmez AMA DURBUN cok buyuk tepme yasar.
    Tecrubeyle sabit.

Durbununuz bulleyes a uyarsa benim tercihim bu olurdu.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Ben torpedo ile yatagun dampa + lastik, cometa ile de hawke tek parça ayak + lastik kullanıyorum bir problem yaşamadım. Ama bullseye almayı düşünüyorum yazın torpedo üzerinde kullanmak için. Piyasada yatagun dampa bulamayacağım için benim de tercihim bullseye olurdu ki fiyatlar sanırım dm60 ile yakın birbirine.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Ben torpedo ile yatagun dampa + lastik, cometa ile de hawke tek parça ayak + lastik kullanıyorum bir problem yaşamadım. Ama bullseye almayı düşünüyorum yazın torpedo üzerinde kullanmak için. Piyasada yatagun dampa bulamayacağım için benim de tercihim bullseye olurdu ki fiyatlar sanırım dm60 ile yakın birbirine.

Dm60 ilk zamanlar 200 lirayı şimdi 250 lira olmuş bu bullseye da öyle olmasın şimdi 70 euro yaza 80-90 euro olabilir zaten euroda aldı başını gidiyor

"Ali Bumaye"!!!

• Aynen hocam uygunken almak lazım :)

Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s

• teşekkürler hepinize cevaplarınız için...gönlüm çeker bullseye ancak...dm60 dan memnun olmayan kimsede yok sanırım ne yapsam az parada değil benim için :(

• teşekkürler hepinize cevaplarınız için...gönlüm çeker bullseye ancak...dm60 dan memnun olmayan kimsede yok sanırım ne yapsam az parada değil benim için :(

Ebayda michael Tawn diye bir saticida 42 pounddu bir ay önce eğer sterlin düşerse 200 lira civarı alabilirsiniz imkânınız olursa

"Ali Bumaye"!!!

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sniper42 ().

• ah birde sormayı unuttum alttan kurmalı tüfeklerde altta bipod takmak için rayı yok alttan kurmalılar için bipod varmı acaba bipodsuz atış yapmak epeyce zor

• Hatsan'ın bipodunu kullanıyorum ben. Yanında gelmişti. Atış yastığı kullanırsanız daha iyi olur diye tahmin ediyorum. Forumda adem usta yapıyor çiftli. Bir inceleyin isterseniz. Birde by sefer olmadı ama önümüzdeki yaz için sağlam bir tripodu modifiye edip atışta kullanmak istiyorum.

Hatsan Bipod ;keyfs;

• Evet fazla kıpraşınca maalesef öyle bir sorunu var. Aksu avda bir bipod linki atmıştım kenara ama bulamadım. Oraya bir göz gezdirin.

Hatsan Bipod ;keyfs;

• http://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=3221#.
    http://www.aliexpress.com/item…-Adapter/32348519551.html
    ürün bu ancak onun yüzüğü torpedo 150 nin kurma koluna takılırsa kol kapanırmı acaba resimden anladığım kadarıyla 2 parça dürbün ayağının kalınlığından biraz daha fazla

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen tofita64 ().

• Arkadaşım, yaylı tüfeklerde her yöne salınım olduğu için DM60, ancak gaz pistonlu tüfeklerde tepme sadece öne doğru olduğu için Bullseye ZR.

Zaten Diana bu dampayı yeni ürettiği gaz pistonlu 340 n-tec ile beraber piyasaya sürdü.

https://www.youtube.com/watch?v=-bBiy1ovq6Q

Ben tüfeğe göre dampa aldım ve gayet memnunum.

• Dm 60 ı piyasada en ağır tepen weblet patriot ve mod 125 yaylıları ile kullandım, ayrıca dürbün katili denen diana mod 54 ve 56TH ile de kullandım, hiç bir problem yaşamadım. Gayet sağlam ve ömür boyu garanti verdikleri bir üründür.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Dm 60 ı halada kullanıyorum. 125 kendini dağıtınca mod 70e taktım dampa tüfekten pahalı:) 3.9x32 dürbünüde takınca en son nezmaan ayar yaptığımı unutum. :)

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot