mod 125 vortex dürbünsüz grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeğim vortex değişimine gitmişti, yeni geldi bugün poligona gittim. 10 metreden dürbünsüz destekli atışlar yaptım toplamada 90 küsür atış yapmışım ama dizelleme hala devam ediyor. Ancak vortexten çooook memnun kaldım attığını vuruyor. Tepme azalmış, sallama olmuyor bikere tepiyor okadar ateşli silahlardaki gibi. Tüfeğe daha hakim oluyorsunuz, kesinlikle tavsiye ederimederim. Tüfeği kurmak yaylıyla aynı, değişiklik yok. Dizelleme olmasına rağmen Çeşitli pelletlerle grupman yapmaya çalıştım. Sizlerin beğenisine sunuyorum.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• elinize sağlık anlasılan pro magnum ve jsb pellet diğerlerine göre daha iyi iş çıkarmış böylelikle mod125 için pellet tavsiyesi diye yeni başlık açıp konu kirliliği yapmazlar umarım tekrar söylüyorum elinize sağlık :)

• Teşekkür ederim korkuncabdul elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım.

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

• atışlar çok güzel tebrikler

Arkadaşlar bu tüfeğin 4,5mm olanını almak istiyorum. kullanan varmı hiç. kime sorsam 4.5 grupmanı çok kötü diyor. ama bunu diyenler hiç atış yapmamış ve hiç atış yapılırken görmemiş. yani atış durumu var. kullanan gören bilen var mı?

• atışlar çok güzel tebrikler

Arkadaşlar bu tüfeğin 4,5mm olanını almak istiyorum. kullanan varmı hiç. kime sorsam 4.5 grupmanı çok kötü diyor. ama bunu diyenler hiç atış yapmamış ve hiç atış yapılırken görmemiş. yani atış durumu var. kullanan gören bilen var mı?

Sağolun, ben kullanmadımda görmedimde hiç. Ama tüfek magnum sınıfı tüfek oldupu için, 4,5 olduğunda namlu çıkış hızı artacağından attığınız pellet istediğiniz noktaya gitmeyecektir, diye düşünüyorum. Ayrıca dışardaki atışlarınızda da pellet daha hafif olduğundan yan rüzgarlarda grupmanı dağıtacaktır.

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm