Diana Video ve Fotoğraflar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar forum içerisinde galeri bölümüne ek olarak her markaya hatta markaların her çeşidine özel video ve fotoğrafların toplandığı konu başlıkları olması gerektiğini düşünüyorum. Böylece incelerken görseller ile forumda yazılagelen bilgiler desteklenmiş olacaktır. Bir Çin atasözü der ki: "Bir resim binlerce kelimeden daha fazla şey anlatabilir." Beğeneceğinizi umarak Diana 350 Magnum 5.5 mm için ilk paylaşımı yapıyorum.
    Atışlarımı destekli ve dürbün kullanmadan 25 ve 50 metrelerden yaptım. Kullandığım pelletler JSB exact jumbo 15,89 ve GAMO pro magnum 15,43 du. Ayrıca şunu belirteyim Gamo pelletlerden hiç hoşlanmadım bu tüfek için uygun değiller. JSB ler ise mükemmel :)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.