Umarex Beretta M 92 FS Hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba;
    Yazın bir Hatsan mod 125 vortex alarak başladığım hobime, kısmetse bir de co2 li ve yine pellet atan tabanca eklemek istiyorum. Aslında şahsen konu başlığında yazdığım gibi istediğim modeli belirlemiş durumdayım. Ancak hem co2'li havalı silahlarla ilgili pek bilgim olmadığı hem de kullananların tecrübelerinden yararlanmak için danışmak istedim. Kalite, gerçekçilik, sağlamlık, grupman ve 20-30 metre mesafede iyi isabet kriterlerim arasında (sanırım son yazdığım kriter araştırdığım kadarıyla pek mümkün değil ama). Kısacası bu model kullanırken hem atış kabiliyetini artırmak hem de keyif alabilmek için ne kadar iyi bir tercih olur? Ek olarak bu model için hangi pellet(leri) tavsiye edersiniz?

• öncelikle merhaba..

şahsen bahsetmiş oldugunuz modeldeki havalı tabancayı severek kullanıyorum.

gerçekçi durusunun yanında çok keyif veren bir tabancadır.

en çok tercih edılen pellet ise gamo nu hunter modeli 7.80 gr pelleti..diğer fazla gr ler ise ağır gelmektedir..

• Cevabın için teşekkürler abi; pellet tavsiyeni göz önünde bulunduracağım. :)