Hatsan Galatian 1 Universal Regülatörlu Pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bence ağır bir tabir değil resmen kelime oyunu yapmışlar :D:D:D

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• hatsanın resmi sitesinde de aynı bilgiler mevcuttur..
    Muhtemelen diğer firmalar bu bilgileri Hatsan ın resmi sitesi üzerinden yasal olarak alarak yayınlıyorlar.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen bluemai ().

• Yalnız hatsanın kendi sitesi baz alıncaksa yeni modellerde hatsanın sitesinde yok hatsanın sitesi güncel değil ki

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Galatian1 servise gidince mod 52 ile oynadık artık.
    Bir de dürbün taksam keyfime diyecek olmayacak fakat daha bakımdan yeni geldiğinden midir bilmem kıyamıyorum dürbüne, dağıtır diye..

• neyse bu mesajı şimdilik düzenliyorum, şu hatsandaki tüfeğim sağ salim gelsin, içinde var dedikleri Regülatörü GERÇEKTEN de monte edip yollasınlar o zaman düşünelim.
    Siz karar verin bu tüfek sizce regülatör lü mü? Değil mi?

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen bluemai ().

• Nihayetinde tüfeğim bugün elimize ulaştı. Regülatör takılmış, o kademe düğmesi olan kasa değiştirilmiş, hız ayarı yapılmış.
    Nasipse sabah deneyip görmek istiyorum. Hatsan regülatör'ünü de merak ediyorum doğrusu.

Konu ile ilgilenen Yusuf beye sonsuz teşekkürler. Adam o kadar işinin gücünün arasında bir de benimle ilgilenip tüm problemleri çözdü, regülatörlü diye satılan bir tüfekte regülatör çıkmayınca kendimi hatsana telefon ederken buldum, bereket ki devreye aksu av girdi sağolsun.

• Sizi üzmek istemem ama regülatör konusunda yine hüsrana uğrayabilirsiniz.Çünkü Hatsan bu konuda çok geride.inşallah olumlu sonuç alırsınız.

• Sizi üzmek istemem ama regülatör konusunda yine hüsrana uğrayabilirsiniz.Çünkü Hatsan bu konuda çok geride.inşallah olumlu sonuç alırsınız.

Bugün deneme şansım oldu,
    Lakin bi ara boş bulunup namludan tutmuşum, namlu arpacık ile yarım turdan fazla döndü, bende eski yerine getirmek için ters tarafa çevirince namlunun sabit olmadığını oynadığını farkettim, biraz çekince de elimde bir lw namlu oluverdi.
    Hatsan ı aradım, namlunun üstünde gezin altında setuskur mu neydi aklıma gelmedi onları sıkmalısınız dediler, fakat orada iki delik var ama çevirip sıkıştırmak için bir vida veya setuskur yok.
    Ben de arpacıktaki bir vidaya baktım uyuyor, yarısı dışarıda kalsa da namluyu sabitledim gibi.. Tabi şimdilik.

• Bugün deneme şansım oldu,Lakin bi ara boş bulunup namludan tutmuşum, namlu arpacık ile yarım turdan fazla döndü, bende eski yerine getirmek için ters tarafa çevirince namlunun sabit olmadığını oynadığını farkettim, biraz çekince de elimde bir lw namlu oluverdi.
    Hatsan ı aradım, namlunun üstünde gezin altında setuskur mu neydi aklıma gelmedi onları sıkmalısınız dediler, fakat orada iki delik var ama çevirip sıkıştırmak için bir vida veya setuskur yok.
    Ben de arpacıktaki bir vidaya baktım uyuyor, yarısı dışarıda kalsa da namluyu sabitledim gibi.. Tabi şimdilik.

Sayın Bluemai geçmiş olsun.Karşı tarafa"kardeşim bu ne aymazlık,bu ne rahatlık böyle ilk önce regülatörlü olan tüfeğe regülatör koymamışsınız sonra namlu vidalarını takmadan (kaybetmişler veya mesai saati bitimine denk geldi) bana gönderdiniz müşteriyle dalga mı geçiyorsunuz demediniz mi?"İnsan Hatsanın ürünlerini almaya korkar oldu.malı alırsın eyvallah ama servis ilgisi daha önemli kul yapısı sonuçta bozuladabilir.reg koymayı da unutursun amenna ama serviste işini tam yap be abi.servise giden yarım ürün,sahibine geliyor çeyrek ürün.sinek küçüktür fakat mide bulandırır.servise göndermekten insan hobiden soğur.

• Bende aynı şekilde üzülmenizi istemem ama, Hatsan regulatorden, hatta hiçbir marka regulatorden verim alamazsınız. Silaha ozel regulator yapmanız lazım. olmadı bir daha, bir daha deneyerek yapmanız lazım, seri üretimle olmuyor regulator malesef. Hatsanın servisine laf yok, Türkiyedeki Hatta dünyadaki en iyi servis bile olabilir,niyet iyi, ancak regulator işi malesef seri üretim ile altından kalkılacak birşey değil.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Sayın Bluemai geçmiş olsun.Karşı tarafa"kardeşim bu ne aymazlık,bu ne rahatlık böyle ilk önce regülatörlü olan tüfeğe regülatör koymamışsınız sonra namlu vidalarını takmadan (kaybetmişler veya mesai saati bitimine denk geldi) bana gönderdiniz müşteriyle dalga mı geçiyorsunuz demediniz mi?"İnsan Hatsanın ürünlerini almaya korkar oldu.malı alırsın eyvallah ama servis ilgisi daha önemli kul yapısı sonuçta bozuladabilir.reg koymayı da unutursun amenna ama serviste işini tam yap be abi.servise giden yarım ürün,sahibine geliyor çeyrek ürün.sinek küçüktür fakat mide bulandırır.servise göndermekten insan hobiden soğur.

Bende aynı şekilde üzülmenizi istemem ama, Hatsan regulatorden, hatta hiçbir marka regulatorden verim alamazsınız. Silaha ozel regulator yapmanız lazım. olmadı bir daha, bir daha deneyerek yapmanız lazım, seri üretimle olmuyor regulator malesef. Hatsanın servisine laf yok, Türkiyedeki Hatta dünyadaki en iyi servis bile olabilir,niyet iyi, ancak regulator işi malesef seri üretim ile altından kalkılacak birşey değil.

Valla arkadaşlar çok iyi niyetli gibi geldiler, yoksa ben mi çok safım?
    Yusuf isminde bir beyefendi gayet nazik güzelce anlatıyor herşeyi amma.. Ben de pek anlamadım. Yalnız bişey dikkatimi çekti, namlu şarjöre ne kadar uzak olursa o kadar fazla hızlı atıyor pelleti veya bana öyle geldi.

• Kesinlikle çok iyi niyetliler. Seni kırmıyorlar.

Ben sırf içinde iki pelet kaldı diye yeni lothar walther namlu istiyorum dedim. Sıfır namlu taktılar ücretsiz. Üstelik yeni namlu eskisinden daha iyi çıktı veya bana öyle geldi. Ama neticede yeni namlu yüzlerce lira. Değiştirmeyebilirlerdi.

Üstelik regulatör için aradığımda da çok ilgilendiler. Direk kargoya veresim geldi tüfeği

Airarms S510 Extra Fac 5,5 mm.+ Hawke Sidewinder 30 8-32x56 20xHalf Mildot
    Gamo Hunter 440 5,5 mm. + Optima 3-9x44 E
    Hatsan Mod 125 4,5 mm. + Tasco 6-24x50 AOE
    Gamo PT 80 4,5 mm.
    Zoraki Ultra 4,5 mm. + Sightmark Reddot

• Kesinlikle çok iyi niyetliler. Seni kırmıyorlar.

Ben sırf içinde iki pelet kaldı diye yeni lothar walther namlu istiyorum dedim. Sıfır namlu taktılar ücretsiz. Üstelik yeni namlu eskisinden daha iyi çıktı veya bana öyle geldi. Ama neticede yeni namlu yüzlerce lira. Değiştirmeyebilirlerdi.

Üstelik regulatör için aradığımda da çok ilgilendiler. Direk kargoya veresim geldi tüfeği

Evet haklısın kardeşim, bugün kendilerini aradım ve durumu izah ettim, setuskur vidalarını takmayı unutmuş olabileceklerini, fakat hemen yarın kargo ile gönderebileceklerini söylediler. Ben de teşekkür ettim.