Hatsan Galatian 1 Universal Regülatörlu Pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tebrikler güzel atışlar eminim tüfeğinize alıştıkça grup daha da küçülcektir

Teşekkür ediyorum, bu hali beni yeterince tatmin ediyor şimdilik.

• Teşekkür ediyorum, bu hali beni yeterince tatmin ediyor şimdilik.

sizi memnun ettikten sonra hiç bir şeyin önemi yok :) ben tüfeğinize alıştıkça gerçek potansiyelini görebilicez diye öyle yazdım yanlış anlaşıldıysa özür dilerim g;$i

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• tebrikler güzel atışlar eminim tüfeğinize alıştıkça grup daha da küçülcektir

yo yo, asıl ben özür dilerim yanlış anlaşıldıysam.
    Tüfekten memnunum, daha fazla birşey şimdilik gereksiz, ileriki dönemlerde ihtiyacıma göre birşeyler düşünebilirim anlamında söylemeye çalışmıştım. :rolleyes: ..

• 300 barlık scuba tüpü doldurduk, bu kez de tüfeğe 150 den fazla basmıyor nedendir acaba? Bilgisi olan var mıdır? Tüpü doldurmaya götürmeden son kez hava bastığımda yavaş ta olsa 200 bara kadar ilerliyordu ibre..
    Dolumu yapan arkadaş 220 basabiliyorum 300 ve daha fazlası test maksatlı basılabilir o da Nasıl olur bilmem dedi, ne anlama geliyor anlamadım.
    Teşekkürler..

• Konu hakkında pek bir bilgim yok ama scubadaki hava 150 bar dan fazla olsa tüfeğe de 150 bar üstü basması gerekirdi scubayı doldurmamış olabilirler mi ki?

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• iki tane scuba doldurtmuştum birisi 12 l diğeri 6 litre, ikisi de 150 nin üstüne çıkmıyor.

• imkanınız varsa emin olmak için başka bir tüfeğe daha deneyin yine 150 yi geçmezse scubaları az doldurmuşlar demektir

Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal

;tufey#

• Sucubaların basıncı 150 bar yukarı olmalı

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Sucubaların basıncı 150 bar yukarı olmalı

Bunu Nasıl yaparız bilginiz var mı? Dalaman'da bu işi yani 300 bar basınçla dolum yapan yer bulunabilir mi?

• Malesef ddalamanda varmi bilgim yok.

AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• Scuba dolum merkezinde 300 bar dolum yapmıyorlar mıdır acaba?

• Sizin scubayı dolduran kişi yaptığı açıklamalara bakılırsa yaptığı işe yeterince hakim değil.Test için dediği tüpün normal kullanım basıncı ne ise her beş yıl da bir (yanlış hatırlamıyor isem)tüplere basınç testi yapılır ve bu test kullanım basıncının yüzde elli fazlası ile ve su basılarak yapılir.AMAN bu konulara çok dikkat edin .Her nekadar testten geçmiş olsada yüksek basınçlı tüpleri fazla zorlamamak taşıma esnasında azami dikkat göstermek fazla ısıya maruz bırakmamakönemli noktalardır .Allah korusun tüp patlaması ölümcül sonuçlar doğurabilir .Uygun kompresör var ise basılabilir .Keyifle kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Teşekkür ediyorum abi, burada benim anlamadığım nokta böyle bir sahil kesiminde yaşıyor olmam ve şu scuba tüpü dolduracak yer olmayışı tezatı.

• Ah be güzel kardeşim güzellikleri bitmez ülkemde okadar çok çarpışık olumsuz konu varki ne diyelim inşallah güzel günler hepimiz olsun

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• Tekrar teşekkürler,
    Yalnız dikkat ettim de, sizin bu pozitif tavrınız bize Maşallah dünyanın bu olumsuz yönlerini neredeyse unutturuyor..

• yok canım kardeşim okadar da değil ama insanlar güzel şeylere layıktır güzel düşünelim çaba sarfedelim netice güzel olsun zaten hayat kısa bir şeyleri zora sokup bozup vs vs birbirimizi yormayalım insan olana güzel olmak güzel davranmak yaraşır .acizane benimde çabam güzel insan olmaya çalışmak yoksa birşey olduğumuzdan değil ayrıca o sizin güzel düşünceniz teşekkür ederim

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• regülatör takılmadan önce mi 200 bar basıyordunuz

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• regülatör takılmadan önce mi 200 bar basıyordunuz

Ustam tüfek fabrika çıkışlı regülatör mevcut üzerinde.

• Agustos sicaginda arabanin bagajinda uzun saatler duran bir scuba tupun patlama riski var mi ?

KRAL PUNCHER MAXİ W 5.5

CENTER POİNT 4-16x40 PARALAX HD

İNTERSPİRO 6 LT 300 BAR SCUBA

• Scuba tüpler normal çalışma basıncının yüzde elli fazlası ile patlamaya karşı test edilirler (bazı markalarda yüzde ikiyüz fazlası ile)ancak kullanıldıkça her üretilen ürün gibi yorulmaya başlarlar yorgunluk fazla basınç tam sınırda olacak şekilde araç bagajında uzun zaman ve yüksek ısı ile karşılaşırsa ısınan havada genleşeceğinden kanımca bir risk teşkil edebilir siz siz olun bırakmayın

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22