AT-44 için ABD den dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba kuzenım 2 hafta içinde amerikadan gelecek yeni aldığım at44 için ordan dürbün aladırmayı düşünüyorum buraya göre daha uygun olabilir die çok fazla bir butçemde yok artırabildim kadar bütçe artırıp regülatöre yatırmayı düşünüyorum ebay den baktım uygun fiyatlar var sizce hangi dürbünü tercih etmeliyim forumda bir çok dürbün konusunu inceledim epey bi kafam karıştı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

• AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• yok mu tavsıye verebılecek bırısı yada alıexpresden bsa mı alsam

• blacksir ün verdiği linkteki konuyu ben açtım bende dürbün alma arefesindeyim değerli yorumlar var bakmanızı tavsiye ederim

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• zaten o konuyu inceledim acıkcası kafam cok karıstı bu durbun konusunda hiç bir bilgim olmadıgı ıcın.Birde merak ettim amerikada daha uygunmudur fiyat ona göre kaliteli bir şey almayı düşünuyorum

• BSA 8-32x44 tavsiye ederim kullanıyorum ve çokta memnunum 32 zoomda dahi bulanıklık yok ve gayet aydınlık ve net.

• peki siz ürünü nerden aldınız benimde aklımda fiyat performans olarak bu dürbünü almak var

• Al Aliexpress den bi 6-24 , ben aldım gerçekten güzel , netlikte sıkıntı yok paralaksdan ayarlıyorsun

• tac vector de iyidir

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık