Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Satıştaki tüfeğiniz mi bu

The world is mine...

• Satıştaki tüfeğiniz mi bu

evt dostum satıştaki tüfek, tüfekte sıkıntı yok canavar gibi sadece tüpte sıkıntı yaşıyorum.zatem tüfeği pek kulanma fırsatı bulamadım bu tüp sorunu yüzünden. hobiden soğuttu beni bu problem ondan satışa koydum, tüp işini çözersem bir müddet kullanıp satıcaktım zaten yine.

• Kronik olarak satışta kalması muhtemeldir :)

The world is mine...

• ben satışa koyduğum tüfeğimin arkasındayım, satılsada olur satılmasada, sıkıntımı giderdiğim taktirde kullanırım da satabilirim de, satarken de alacak olan arkadaşa böyle böyle başıma iş geldi diye de söylerim, allaha şükür saklayacak hiç birşeyim de yoktur, yalandan dolandan anlamam dostum, satsamda satmasam da ne zengin olurum ne de fakir.

• Fatih Bey sorununuzu hatsan çözebildi mi peki? Son durum ne acaba?

Benjamin Titan Nitro 5,5mm/Hawke Vantage 3-9x40 AO Mildot

• çözdüm hocam ama kendim çözdüm, videoları izleye izleye hatim ettim, artık kendim söküp tamirini yapıyorum. Allaha şükür problem yok.

• Sizin adınıza sevindim gerçekten. Bu arızalar olmasa daha iyi olacak ama daha yerli firmalarimizin kathedeceği çok yol var. İnşallah hepsi yabancı rakiplerinin seviyelerine ulaşır. Bizim paramizda bizde kalır.

Benjamin Titan Nitro 5,5mm/Hawke Vantage 3-9x40 AO Mildot