Weihrauch'un namlu temizliği önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Weihrauch ile namlu temizliği üzerine bir yazışmam oldu, e-postaları aynen yapıştırıyorum (altta soru, üstte cevap):

Dear Mr. Sandikci,

we refer to your e-mail of 19.01.2016 and have read with interest that you own one of our air rifles.
    Please see the par. care for further information. We do recommend e. g. the VFG cleaning pellets.

Best regards

Hans-H. Weihrauch

-------------------------------------------------------------
    Am 19.01.2016 um 11:13 schrieb Cankat Sandıkçı:

Hello,

Both my cleaning rod and the bore snake have brass brushes. If i use them on my HW97Ks barrel, would they do any damage inside the barrel? Is that harmful?

Best regards.

Cankat Sandikci

Kısaca namlu temizliğinde pirinç fırça kullanmamın sakıncası var mı diye sordum.

1-) Bizzat patron cevap yazmış ya laaa. Bu weihrauch dedikleri de çok da şey değilmiş yani, kurumsal değilmiş :D İsminin altında imza olarak uzun uzun resmi şirket bilgileri ve teferruat vardı da onları kopyalamadım.

2-) Adam bizim boş atış yapar, pistona zarar verir diye kaçındığımız temizlik pelletlerini tavsiye ediyor. Buyur burdan yak.

• ;şrofls;.

Buram buram mahalle esnafıymış aslında adamlar. Sakın bize fazladan piston keçesi satmak için demiş olmasın :D

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177