Fosforlu Pellet var mı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Selamun aleykum arkadaşlar. pelletin katettiği yolu mesafeyi görebileceğimiz izli mermi gibi Pellet mevcutmudur piyasada, yada yapılabilirliği var mı sizce ;avci;
  • Bu saçmanın karşıdan görülebildiğini duymuştum. Denedin mi desen denemedim.

• bunu deneyecektim ama 5.5 ini bulamadım.bide karşıdan değilde arkadan görmek lazım . Karşıda olmanın bi mantığı yok :)

• Boyutlardan dolayı çok imkan dahilinde olduğunu sanmıyorum.

• youtubeda bir videoda görmüştüm yabancıların pellet modifiyesi miydi hazır pelletler miydi hatırlamıyorum ama gece atış yaptıklarında havada iz bırakarak gidiyordu bulursam videoyu paylaşırım

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• fosforlu pellet
    airgunturk.com/attachment/25700/airgunturk.com/attachment/25701/

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Havalı tabanca

Gamo pt-85 blowback
    Zoraki hp-01 ultra----nikula 1x20x30 hedef noktalayıcı red dot
    Walther CP99
    Walther CP88
    Walther CP88 (2)
    Hatsan mod 25 supercharger
    Crosman ssp 250
    Daisy Powerline 1200
    Gamo af-10 4.5mm

Havalı silahlar

Gamo cfx 5.5--Optima 3*9*32
    BSA SUPERSPORT 4,5 mm---Optima 3*9*44
    Baikal MP 61

stoeger atac 4,5

Av silahları

Remington 1100
    Baikal mp 43
    Çiftsan poze
    Huğ.san magnum otomatik

https://www.youtube.com/channe…MMVcl5D3UaupbfiCpw/videos

• Merhaba. İzli pellet denemelerim tüm hızıyla devam ediyor. Şimdilik sarı-yeşil ve kırmızı renk kullanarak prototip olarak ürettim. Videodaki pelletin aksine arkadan bakınca görünecek. Şimdilik deneme ve geliştirme aşamasında. Eğer başarılı olursam Spoton ile konuşup seri üretime geçeceğiz. 50 veya 100 adetli özel kutularda satışa sunmayı düşünüyoruz. Işık olayını çözdük sayılır ama stabilite üzerinde çalışmalar devam ediyor. Attığını vurmayan bir pellet ateş de çıkarsa işe yaramaz neticede.

• Hayırlısı olsun.
    Merakla beklemedeyim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Eski bir konu ancak yine de yazmak istedim. Balıkçılıkta kullanılan fosforlar var belki pelet bu fosfor kırıldıktan sonra içini açıp pelete dökerseniz işinize yarar diye düşünüyorum. Ancak kesinlikle eldiven takın elinize vs. fosfor bulaşmasın. Ayrıca namnu içi fosfor olabilir bunu iyice temizlemek gerekecek.