at44 kurma kolu kırıldı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan at44 tam tufegı ayarladık 0 ladık mutıs oldu derken bugun kurma kolu kırıldı gorduk kı dokum dandık bırsey bunun yerıne daha saglam bır parca takabılırmıyız

• tornacı bulunup parçayı verip aynısının daha sağlamı yaptırılabilir ama ben olsam hiç uğraşmam hatsanı arar yenisini yollamasını isterdim

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• zaten ole yapacam tufegı yollıcam yarın paketledım duruyo kendılerı yapsınlar ben sadece bıda bole bı duruma dusmemek ıcın dedım saglam bısı mı yaptırsam

• Kullanıcı hatası veya üretim hatasıdır.
    geçmiş olsun.

olur böyle vakalar.Allahtan yerli firmalar.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• kolun tornalık bir işi yok, freze ci veya dik işlem merkezi bulmanız gerekir ki o parça için sizden 150-200 tl isterler

En iyisi servise göndermek, ilk defa duyuyorum o parçanın kırıldığını çok çürük bişey değil

• valla bızde anlamadık cat dıe dıbınden paketledım zaten yarın servıse.Bir arkadaşım da başlıcak bu hobiye onada pcp bakıyoruz hatsanın kendınden regületörlü modeli mevcutmu yoksa hangi ürünü önerirsiniz?

• hatsanın regülatörlerı pek regülatör gibi çalışmıyor, uygun fiyatlı bir tüfek istiyorsa at44 fiyatına göre başarılı bir tüfek.
    Alternatif olarak kral puncher a bakabilirsiniz ama isabeti at44 kadar değildir.

Regülatör takma işini forumda ben ve m.ekız yapıyor, istediğin kişi ye taktırabılırsın

• hocam önce gölüne yatan modeli begensin beni şahsi kanaatim birkac model arasında bir karar kılsın sonra burdakı arkadaslar ben şu modeller arasında karar kıldım dedıgınızde size gercekten yardımcı olunur yoksa ortada daha net begenı yokken bu soruyu sorarsanız kafanız karısır kararsız kalırsınız
    bende pcp ye gececegım mesala formda okumadıgım yer kalmadı cok kararsız kaldım sonra kafaavcısı nıklı arkadasımızdan gereklı bılgıyı aldım şimdii kafam cok rahat .saygılarımla

• airarms bütçeyi aşıyo zaten scuba tup falanda alacaz galatyanlar tıp olarak guzel gorunuyo fakat bır ton model var hangısını alsak karar veremedık kendı at44 umuzde mutıs derece ısabetlı fakat bugun kurma kolu kırılınca modelden vazgecdı

• kolun kırılması 1000de bir olacak bir olay, hatsan için çok kaliteli diyemem ama at44 şu ana kadar hatsanın yaptığı en isabetli tüfek

• anladım yoladım tufegı zaten hatsanın servısını begenıyorum malının arkasında duruyo adamlar.Bu at44 tactical-bt65-galatıanların hangı modelı sızce ıyıdır ısabet konusunda

• sanırım at44 long lw model alacaz bıldıgımız tufekden sasmamalı ısabetıde ıyı bıraz forumu karıstırırken bu kralın puncher maxı gordum yakısıklı duruyo sızce at44 mu puncher maxı mı

• at44 long kullanıcısı olarak, şuan yeni bir tüfek alacak olsaydım, at44 mü puncher maximi, puncher maxiyi seçerdim.

• Eğer at-44 alacaksanız, at-44 nova modeli yeni çıktı tavsiye ederim. 500cc tüp, long lw namlu, kendinden moderatörlü. Görünüm olarak epey şık bir silah.

• Tüfeğin üretim tarihi nedir acaba. Eski kurma kolları çatır çatır kırılıyodu ilk çıkan at-44lerde.

Sonrasında malzeme değiştirildi ve sorun çözüldü.

Bir de lütfen kendinizi forumumuzun tanışalım başlığında tanıtın.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• arkadaşlar kendi kullanmadığınız silahları sırf görüntüsü güzel diye başkasına tavsiye etmeyin, tüfek iyi çıkarsa ne ala ama kötü çıkarsa siz değil tüfeği alan arkadaş zararlı çıkacak.

• Emrah abi ozaman forumdaki tavsiye bölümünü kaldırsın sevgili adminler...
    insanlar soruyor insanlar cevaplıyor. Kararı verip alan kullanıcı hem internette hem bayilerde güzelce araştırsın ve öyle alsın.

Bende dahil çoğumuz tecrubemize göre birşeyler tavsiye ediyoruz. Hiçbirimiz bundan sorumlu değiliz bence.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver