at44 kurma kolu kırıldı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bızde at44 s10 var gecen hafta long lw sını de aldık gayet guzel ısabetlı servıs sıkıntısıda yok adamlar resmen 7 8 senelık tufegı heryerı degıstırıp yollamıslar namlu bıle degısmıs

''Namlusu bile değişmiş'' derken? bunlar için ne kadar bir ücret tutarı oldu? Birde namluyu neden değiştirdiler namluda bir sorun mu olmuştu?

Gamo cfx royal 5.5
    Gamo 3-9x50 wr/30
    JSB Diabolo Exact Jumbo Rs 5.52 13.43 grains

• valla hıc bı ucret odemedık sadece kol kırılmısdı mekanızmanın bulundugu kasa degısmıs yenısı takılmıs namluyuda degıstırmısler arpacık gezde degısmıs sanırım benım tufek eskı oldundan yenı kurma kolu uymadı ıcın mecbur komple degıstı bı anlam veremedım

• valla hıc bı ucret odemedık sadece kol kırılmısdı mekanızmanın bulundugu kasa degısmıs yenısı takılmıs namluyuda degıstırmısler arpacık gezde degısmıs sanırım benım tufek eskı oldundan yenı kurma kolu uymadı ıcın mecbur komple degıstı bı anlam veremedım

Öyleyse ''Hatsana helal olsun'' demek düşer bizede..

Gamo cfx royal 5.5
    Gamo 3-9x50 wr/30

• Bu rekabeti seviyorum. Hic bir zaman kullaniciya zarar vermez.

• Hatsan pcp pompam artık hava basmıyor diye hatsan servisi aradım. Sağ olsun ilgilendiler. Ama kargo parasını hem gidişte hem dönüşte ben ödeyecekmişim. Garantili ürün arıza yapıyorsa benim suçum ne. Bu mu ilgilenme.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Hatsan pcp pompam artık hava basmıyor diye hatsan servisi aradım. Sağ olsun ilgilendiler. Ama kargo parasını hem gidişte hem dönüşte ben ödeyecekmişim. Garantili ürün arıza yapıyorsa benim suçum ne. Bu mu ilgilenme.

Bence bunu su sekilde dusunmeliyiz ben apple telefon kullaniyorum. Ariza yapinca gelip ayagimdan almiyor sonucta kendim gidiyorum. Ve giderken masraf ediyorum. Bunlar inanin kucuk detaylar yapsinlarda ufaklara bakmayalim.

• Siz o şekilde bakarsanız ben de şu şekilde bakıyorum. Bt65' den daha ucuz bir beyaz eşya aldığınızda (çamaşır makinası vb.) garantisi bitmeden arızalanırsa kapınıza kadar teknik servis geliyor hiçbir ücret talep etmeden ürünü tamir edip gidiyor.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• bir soz vardi kimin soyledigini hatirlamiyorum. Siz yardim edecek yoksullar istiyorsunuz ben ise ortadan kaldirilmis yoksulluk diye. Alakasiz gozukebilir ama bence bu durumla cok baglantili. Ben kaliteli bir servis degil, gercekten dikkatli bir sekilde kontrol edilmis urun satan bir firma istiyorum. Dusunuyorumda bu yaz pcp alacagm ilk defa. hevesle bunu bekliyorum. Isimden dolayi sadece yaz aylarinda atis yapabiliyorum ve o aldigim tufek butun yazi serviste gecirecekse kalsin diyorum kendi kendime. Tabii ki arada hatali urunler olacak bu her markada olan birsey. Ama yerli uretimde bu oran baya bir fazla duruyor. Ozellikle hatsan bu konuda meshur. Diger firmalarida gorecegiz zamanla insallah.

• bir soz vardi kimin soyledigini hatirlamiyorum. Siz yardim edecek yoksullar istiyorsunuz ben ise ortadan kaldirilmis yoksulluk diye. Alakasiz gozukebilir ama bence bu durumla cok baglantili. Ben kaliteli bir servis degil, gercekten dikkatli bir sekilde kontrol edilmis urun satan bir firma istiyorum. Dusunuyorumda bu yaz pcp alacagm ilk defa. hevesle bunu bekliyorum. Isimden dolayi sadece yaz aylarinda atis yapabiliyorum ve o aldigim tufek butun yazi serviste gecirecekse kalsin diyorum kendi kendime. Tabii ki arada hatali urunler olacak bu her markada olan birsey. Ama yerli uretimde bu oran baya bir fazla duruyor. Ozellikle hatsan bu konuda meshur. Diger firmalarida gorecegiz zamanla insallah.

İyi bir şekilde kontrol edilmiş dikkatli bir firmada istemiyorum ben. Firma, fabrikadan çıkan ürüne ne yapabilir ki? Fabrikada üretim biter, montajı yapılır oda bittikten sonra test edilir ve ürün paketlenir. Bu şekilde bayilere ürün gelir. Bayi ürünü açtı, tüpe hava dolumu yaptı bir kaç el attı daha sonra aldı vitrine koydu. Gelen giden aaa nasıl bir silah dedi baktı, oynadı sonra gelde bu silahı al. Ben şahsen sıfır bir ürün alıp kutusunu ilk kendim açmak isterim. Yani bayi kontrol etmek yerine ki zaten her bayi anlamaz. Bayiye kalite kontrolü yapılmış, iyi testlerden geçmiş bir ürün gelmeli bence. Ama bu bahsettiğimiz yerli ürünler olunca kalite hepimizin malumu.. Aslına bakarsanız iş geliyor yine paraya. Paran olacak En iyisinden Steyr veya Daystane alıp bakacaksın keyfine. Yerli mal alıpta acaba şimdi arıza yapacak mı? Yada arıza yaptı kargoya ver, ne zama gelir acaba kargodan yada kargodan gelirken zarar görecek mi? gibi sorularla cebelleşmek yerine alacaksın en iyisinden bir tane.

Gamo cfx royal 5.5
    Gamo 3-9x50 wr/30