Hatsan Aimguard Pompalı Tüfek Test Atışı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar saygıdeğer forumdaşlarım.Yaklaşık bir sene önce almış olduğum Hatsan Aimguard Pompalı tüfeğin atış denemelerini sizlere göstermek istedim.Aranızda belkide bu tüfeği almayı düşünenler vardır yada olacaktır.O kişilere özeldir.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    verilen link'ten yapmış olduğum deneme atışlarını izleyebilirsiniz.

• slug namlu sanırım ve indirimde olan bir üründü yanlış hatırlamıyorsam ayrıca merak etmişimdir bu tüfeği videonuz için teşekkürler

• slug namlu sanırım ve indirimde olan bir üründü yanlış hatırlamıyorsam ayrıca merak etmişimdir bu tüfeği videonuz için teşekkürler

Evet slug ve dediğiniz gibi indirimli fiyata almıştım.Fiyatının uygun oluşu ve HATSAN gibi bir markanın ürünü olması,beni bu tüfeği almaya yöneltti.

• siz kaç paraya ve nerden aldınız şuan bildiğim kadarıyla 585-660tl arası

• havaya saçma atılsa neyse de 9 lu nun bir bilyesi 8-9mm ve en az bir 7.65 mermisi kadar ağır ve 1200fps nin üzerinde çıkış hızı...45 derece açıyla giden o bilyeler 500-600mt sonra arazide dolaşan birine saplansa pek güzel olmaz...tüfek ruhsatı vermeden önce, bilgilendirici bir video izletmek ve ufak bir test gerekli gerçekten.

• havaya saçma atılsa neyse de 9 lu nun bir bilyesi 8-9mm ve en az bir 7.65 mermisi kadar ağır ve 1200fps nin üzerinde çıkış hızı...45 derece açıyla giden o bilyeler 500-600mt sonra arazide dolaşan birine saplansa pek güzel olmaz...tüfek ruhsatı vermeden önce, bilgilendirici bir video izletmek ve ufak bir test gerekli gerçekten.

Dediğiniz doğrudur,fakat benim atış yaptığım alanı görseydiniz bu şekilde düşünmezdiniz.Gerekli güvenlik önlemleri emin olun ki alınmıştır.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sk1 ().

• Saygıdeğer forumdaşlar.Lütfen konuyu beğenmezseniz işi, dislike vererek bırakmayın.Lüften konunun yorum kısmına görüşünüzü bildirin ki bizde ona göre hatalarımızı düzeltmeye çalışalım.Yav baktım da, benim konu kadar dislike yiyen yok.Yani varsa bi hatamız, söyleyin ki bilelim.