Diana 300r kullananlar yorumlarını yazabilirmi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar. Öncelikle bu formu açıp,bu önemli bilgileri paylaşmamızı sağlayanlara teşekkür ediyorum.
    Diana 300r kullanan arkadaşlar varsa,yorum ve önerilerini öğrenmek istiyorum. Birde kıyaslama yapma şans olanlar Diana 300r ve Gamo cfx kıyaslaması yapabilirlermi?

• Ulkemizde 300r varmi aca? Avdoga ya sordugumda 300r hatali olmasindan dolayi uretimden kalkti dedmislerdi. Diana onu iyilestirip piyasaya sursun ilk musterisi benim sarjor olayi cok karizma

• şarjör mekanizması ile alakalı bir problemden dolayı üretimden kaldırılmış diye okudum bir yerde, fikir olarak çok güzel ama sorunsuz uygulaması herhalde zor.

• Haydaa 300R ile ilgili başka bilgisi olan varmıdır ? peşpeşe atış yapmak çok keyifli olsa gerek

Asg Dan Wesson 6" .177 Co2 (Tam set)
    Gamo PT-85
    Crosman 1322 .22 Multipump

• facebookta surekli videolu reklamlariyla karsilasiyorum uzimlu diye..

Yalniz konu yanlis yere ecilmis 300r pcp degil..

Asg Dan Wesson 6" .177 Co2 (Tam set)
    Gamo PT-85
    Crosman 1322 .22 Multipump

• facebookta surekli videolu reklamlariyla karsilasiyorum uzimlu diye..

Yalniz konu yanlis yere ecilmis 300r pcp degil..

Bence havalı konusunda firma güncel piyasayı takip etmiyor,arayıp sormak lazım.

Haklısınız bende farkettim arkadaş yanlış yere açmış fakat olmuş bir kere :))