Ucuz drone avcılıgı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hep istemişimdir, drone veya heli vurmayı. Birgün yapasın var, 40-50 tl lik bir ucan nesne alıp hover pozisyonda hafif hafif salınırken 20-30 mt den artikıla oturtup tetiği çekmek :):)

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• :) bu merak giderek bize daha fazla atraksiyona ve paraya paylayacak. :)

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• :):) pet şişe iyiymiş, yerdekine çok attımda biryere baglayıp sallandırmak güzel fikir. Asalım şişeleri, ama bir tanede olsa dron inecek :)

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• İcine pudra doldurulmus ucan balonlari ince iple yukari salip, ruzgarda hafif hafif sallanirkende vurabilirsiniz hem daha az maliyet ile daha cok keyifli olabilir

KRAL PUNCHER MAXİ W 5.5

CENTER POİNT 4-16x40 PARALAX HD

İNTERSPİRO 6 LT 300 BAR SCUBA

• Pudralı uçan balonu denemiştik .çok zor ve keyifli bir hedef oluyor.bir tüp helyum ile onlarca balon şişirebiliyorsunuz.

Ve herkes birgün ettiğini bulur

kalibrgun cricker 5.5mm

• ben ilk okula giderken bakkaldan aldığım poşetleri kare dikdörtgen yuvarlak şekilde kesip dört ucundan ip bağlayıp ipleri de oyuncaklarımdan birine bağlardım sonra poşeti oyuncağa sarıp fırlatırdım havada poşet açılıp paraşüt görevi görüyor böylece oyuncak yavaşça süzülerek aşağı iniyordu buda benim çok hoşuma gidiyordu özellikle 5. Kattan aşağı sallaması çok zevkli oluyordu :D sizde böyle bi uçan hedeflik yapabilirsiniz vurması zor olucağından çok zevkli olur diye düşünüyorum ;avci; bu arada poşet seçimini ince yumuşak olanlardan tercih edin yoksa hedefe sarıp attığınız paraşüt geç açılıcak yada çok sıkı sardıysanız hiç açılmayabilir ;şrofls;.

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• ben ilk okula giderken bakkaldan aldığım poşetleri kare dikdörtgen yuvarlak şekilde kesip dört ucundan ip bağlayıp ipleri de oyuncaklarımdan birine bağlardım sonra poşeti oyuncağa sarıp fırlatırdım havada poşet açılıp paraşüt görevi görüyor böylece oyuncak yavaşça süzülerek aşağı iniyordu buda benim çok hoşuma gidiyordu özellikle 5. Kattan aşağı sallaması çok zevkli oluyordu :D sizde böyle bi uçan hedeflik yapabilirsiniz vurması zor olucağından çok zevkli olur diye düşünüyorum ;avci; bu arada poşet seçimini ince yumuşak olanlardan tercih edin yoksa hedefe sarıp attığınız paraşüt geç açılıcak yada çok sıkı sardıysanız hiç açılmayabilir ;şrofls;.

Paraşüt zor iş çabuk iner ama asılı pudralı balonu mutlaka deneyeceğim :). Poşetten paraşüt yapmak ayrıca akıllıcaymış:):) o çocukluk hayalgücümüz şimdi olsa keşke

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

Bende sokakta su isteyen arkadaşa pet şişeyi poşete bağlayıp 5. Kattan aşağı atmıştım süzüle süzüle inmişti. :thumbup:

;atlig;f;s;s

Hatsan Mod 125 Vortex 22.cal - Yatagun Dampa - OPTİMA 3-12x44 AOE

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• İcine pudra doldurulmus ucan balonlari ince iple yukari salip, ruzgarda hafif hafif sallanirkende vurabilirsiniz hem daha az maliyet ile daha cok keyifli olabilir

pudranın mantığı nedir ?

;atlig;f;s;s

Hatsan Mod 125 Vortex 22.cal - Yatagun Dampa - OPTİMA 3-12x44 AOE

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• Pudranın mantığı tamamen görsel patladığı zaman oluşucak görüntü için içi dolu hedefler daha keyifli oluyor vurulduğunda boş teneke kutuyla içi dolu kapalı kutu kola vb gibi :)

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• bence dronu vurmak yerine dronun arkasına ip bağlayıp ipin ucuna bir nesne veya balon bağlayıp onu vurmak daha mantıklı :) tabi burda biraz dronenun vurulma riskide var ama o kadar olur :)

• hep istemişimdir, drone veya heli vurmayı. Birgün yapasın var, 40-50 tl lik bir ucan nesne alıp hover pozisyonda hafif hafif salınırken 20-30 mt den artikıla oturtup tetiği çekmek :):)

tabancayla güzel olur :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
    artıkıl la zevk vermez bence 50 m sigara dikin bir adet ayakta atın artıkıl da aşağı yukarı ortalarda olur :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    sonra oturarak atalım olmadı çünkü vuramadık ayakta g;$ig;$ig;$ig;$ig;$ig;$ig;$ig;$ig;$i
    5 atış dahası yasak ?(?(?(?(?(?(?(?(?(?(?(?(?(
    sıra geldi oturarak atmaya oldumu 5 te 1 olmadı ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(
    haydi destek alalım insana destek şart vurabildik miiii <X <X <X <X <X <X <X <X <X
    anlıycanız bende drone var hem iide ağa babasından tbs discovery var kıyamammm <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    sıfır AA S 510 parası harcadık

• Dolar ucuzken dealextremeden 2 defa rc heli almıştım, hover özellikleri yok , indoor heliler oluyor genellikle ucuz heliler zaten rüzgar dayanıklılıklarıda fevkalade az, yani ucuz rc nin avı olmaz :D

Primum non nocere

Gamo Cfx Royal 4.5 mm tasco 3-9 x 40
    At-44 10 5.5 mm Nikko Stirling Gold Crown 4-12 x 44
    Hatsan Mod 40 :)
    Zoraki Hp-01 Ultra 5.5 mm + Red Dot
    Gamo P-23

• Havada bir nesne vurma işini Nirvana ya çıkartan adam Değerli abim Savaş ÜSTÜN

Havada kesme şeker ve Çakmak vurmuştu .22 calibre pcp ile

Videosu aşağıdadır.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Kendimi orta şeker bir atıcı olarak görürüm demek ki büyükler ligi efsaneviymiş.

Primum non nocere

Gamo Cfx Royal 4.5 mm tasco 3-9 x 40
    At-44 10 5.5 mm Nikko Stirling Gold Crown 4-12 x 44
    Hatsan Mod 40 :)
    Zoraki Hp-01 Ultra 5.5 mm + Red Dot
    Gamo P-23

• kendimden soğudum keşke izlemeseydim :huh:

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• Herşey çok güzel de sonda yer alan hareket çok tehlikeli. Kesme şekeri bile havada vurduktan sonra ne gerek var böyle insan hayatını tehlikeye sokacak işlere anlayamıyorum.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• yahu kim yaptı bu şovu dahada almam elime havalı tüfek bu nedir yav yazık bize biz daha yerdeki kesme şekeri zor vururken havada vurmak ta nedir arkadaş:)