El Yapımı Atış Standı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ayarlanabilir yastık yapmak isterseniz kendi yaptığım icat için aşağıdaki linklerden dokümanlara ulaşabilirsiniz. İmalatı için her türlü yardımcı olabilirim.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

airgunturk.com/attachment/26489/

[Resim Engellendi: http://s30.postimg.org/9awylnhch/DSC_0125.jpg][Resim Engellendi: http://s7.postimg.org/emplubjwb/DSC_0126.jpg][Resim Engellendi: http://s7.postimg.org/p744qndrv/DSC_0130.jpg]

• tebrikler, süper

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• Elinize sağlık

AİR ARMS S 510 CARBINE .22 cal. - HAWKE Sidewinder 30 8-32x56

• Güzel çalışma elinize sağlık. Fotoğraf profesyonel çekilmiş onun için ayrıca teşekkürler.

• Ellerinize sağlık, saygılar! Yeni projelerle tekrar bekleriz efendim... ;grin;

Zoraki HP01 Ultra .177

• harika olmuş . el becerisi ve ustalık bu olsa gerek.

Gamo cfx royal 5.5
    gamo 6-24x50
    By tatar

• Çok şık olmuş.elinize sağlık

Ve herkes birgün ettiğini bulur

kalibrgun cricker 5.5mm

• Çok güzel olmuş..Tebrikler..

Zoraki Hp Ultra 01 0.177 cal
    Hatsan mod 125 sniper
    SMK Beeman P17 Pneumatic 0.177 cal

• Bravo. Güzel tasarım, temiz işçilik.

Ankara TR

• Kardeşim ellerinize sağlık bir şey merak ediyorum yükseklik ayarı yapabiliyormuyuz? oda oluyor ise becerikli insanları desteklemek adına bir fiyat verirseniz sipariş verelim

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Evet ayar yapabiliyoruz tabi ki ama fiyat veremem. Yukarıdaki indirme linkinde bütün teknik dökümanlar mevcut. Yapmak isteyen herkese çok daha detaylı bilgi veririm. Paylaşmadaki amacım isteyen herkes kendi birşeyler yapsın diye. Bunun hazzı paha biçilemez bence. Çok beceri isteyen birşey değil. Sadece biraz zaman alan birşey. Yeter ki yapmaya niyetlenilsin.

• çok orijinal olmuş bravo kardeşim bender yapmak isterim ama beni tek düşündüren sey malzemeleri nasıl elde edebilirim ayak ve o plastik parçaları bu konuda yardımına ihtiyacım olacak :thumbup:

• çok orijinal olmuş bravo kardeşim bender yapmak isterim ama beni tek düşündüren sey malzemeleri nasıl elde edebilirim ayak ve o plastik parçaları bu konuda yardımına ihtiyacım olacak :thumbup:

Hoşgeldiniz,
    Öncelikle tanışalım kısmında kendinizi tanıtın. Ayrıca profil resmi için uyarı almışsınız dikkate alın.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Selamlar ben buna benzer bir şey almak için çok araştırdım Türkiyede bulamadım. Benchrest yarışmaları için de kullanılabilir.
    Emeğinize sağlık ama bence biraz vaktiniz varsa bunlardan üretip satsanız dha iyi. çoğu kişide bunu yapabilecek zaman yada beceri olmayabiliyor.

Aşağıda yarışmalarda kullanılan modeller var bu tür bir şey yapılabilir mi?

Hammerli Ar 20 + Hawke 8-32x56 SR Pro
    Hatsan Galatian III 5.5mm (Ekiz regulator) + Gamo 6-24x50

Hatsan Dynamic 12ga

Öncelikle çok teşekkür ederim. Tanıdık tornacı var mı? Varsa eğer metal malzeme satan bir yerden alabilirsiniz bütün metal ve plastik malzemeleri. Metaller Ç1040 (C35), plastik malzemeler delrin (poliasetal) önce bunları çözelim.

• Selamlar ben buna benzer bir şey almak için çok araştırdım Türkiyede bulamadım. Benchrest yarışmaları için de kullanılabilir.
    Emeğinize sağlık ama bence biraz vaktiniz varsa bunlardan üretip satsanız dha iyi. çoğu kişide bunu yapabilecek zaman yada beceri olmayabiliyor.

Aşağıda yarışmalarda kullanılan modeller var bu tür bir şey yapılabilir mi?

Mdc hocam gösterdiğiniz icat tümüyle döküm. Çok büyük yatırım var onların kalıplarında. Ben eldeki üretilebilirlik imkanları doğrultusunda tasarım ve imalat yaptım ama kısıtlı olmasaydım daha hızlı daha düzgün bir tasarım yapabilirdim. Zaten bunları yapmamdaki sebepler, bu yaylılar için aparatlar kısıtlı, e ihtiyaç da var. Bu yüzden giriştim. Bu sitede çok becerikli üstadlar var. Girişimci olmak isteyenler varsa eğer el birliğiyle mükemmel sonuçlar çıkar bence. Bu sitede paylaştığım dört çalışmanın ikisiyle çok rahat faydalı model sertifikası alınabilir ve ben de girişmek isteyenlerle beraber çok ciddi zaman ayırımı yapabilirim. Aklımda 4 eksen cnc projesi var. Eğer onu yaparsam, tüfek üzerinde yapamayacağım hiç bir parça kalmaz. Yeter ki niyet olsun.

• A Takımı geldi aklıma, kısıtlı imkanla güzel iş çıkarmışsınız.. Tebrikler.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• A Takımı geldi aklıma, kısıtlı imkanla güzel iş çıkarmışsınız.. Tebrikler.

Teşekkür ederim.

Hatırladım. Güzel diziydi :)