Mustafa ekiz sarı valfler ve yıldızlı pekiyi 5 :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam,fx t12 tufeklerin 2008 yılından itibaren ulkemizde satısı başladı yanılmıyorsam,son zamanlarda da yedek parcası artık azalmaya basladı,tüpümün 2019 da son kullanma tarihi olunca kendimi bayagı dar kafeste hissetmeye başladim sağolsun hobidaşlarimdan aldigim fikirlerle mustafa ekiz üstadımıza fx valfi birebir at44 tüpüne uyarlayabilirmiyiz dedim sağolsun yaparız dedi ve bir müddet sonra yani bugün elime ulaşan valfleri sizler için fotoğraflandırdım.Teşekkürler. ½bay£bay`;

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Borbayre ().

• Mustafa Ekiz bu.Eline tornavida ve çekiç ver sana tüfek yapsın.ne uçan ne kaçan kurtulur.Adam;olmaz,yok,hayır,zor gibi kelimeleri lügatına yaklaştırmamış bile.Övgünün dibine vurdum biliyorum ama bunlar az bile.Eline sağlık Mustafa ekiz.güle güle kullanın sayın Pattblack.

• Mustafa Ekiz bu.Eline tornavida ve çekiç ver sana tüfek yapsın.ne uçan ne kaçan kurtulur.Adam;olmaz,yok,hayır,zor gibi kelimeleri lügatına yaklaştırmamış bile.Övgünün dibine vurdum biliyorum ama bunlar az bile.Eline sağlık Mustafa ekiz.güle güle kullanın sayın Pattblack.

estafurullah okadarda değil :) teşekkürederim.

• elinize sağlık güzel iş çıkarılmış. ağır vitezle yola devam...

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• regulator dedikleri bunlarmi oluyo

• valla abi ben tufegi saticam satmiycak olsam bikac modifiye yaptiracaktim nakite ihtiyac var trafik kazasi gecirdim haftada 1 sefer hastaneye gidiyorum hevesim kalmadi

• Size hayırlı olsun, güle güle kullanın. Mustafa ustanın da eline sağlık...

• Mustafa hocam size bir öneri de benden,elin rusu bu kadar güzel ve albenisi olan bir silah modifiyesi yapabiliyorsa, bizden de neden böyle güzel modifiye silah yapan olmasın, inanıyorum ki forumda siz ve bir kaç arkadaş daha bu tarz modifiyeyi rahatlıkla yapabilecek kapasitedesiniz, ornek crosman 1377, (hatta bizim Hatsan ve Kral firmalarımız bu silahtan esinlerek kendi klonlarını üretebilirler) meselâ şarjör Kral puncherin illerinden uyarlanabilir,bir bu tabancayla bakıp bir de bizim atp bakıp ya biz bırak üretimi neden sadece boyle bir modifiye yapamıyoruz diye soruyorum kendi kendime, inşallah siz veya başkası birisi bu modifiyeli silahı bizim gibi havalı silahseverler için geliştirir. Silahın bazı özellikleri tek dolum ile 30 stabil atış, 1,2 kg, 4,5 mm veya 5,5mm opsiyonu,çoklu şarjör,dürbün rayı, güç ayar,kendinden moderatör ve ekstra modetatör takma yeri nerdeyse mükemmel bir pcp tabanca, hatta crosmanın orjinal pcp tabancalarından daha güzel bir silah olmuş. airgunturk.com/attachment/27868/airgunturk.com/attachment/27871/airgunturk.com/attachment/27869/airgunturk.com/attachment/27872/airgunturk.com/attachment/27870/airgunturk.com/attachment/27869/

• Bu yaz için bir projemiz var Nihat bey. Silahlarda kullanılan malzeme kalitesini bir tarafa koyarsak, en önemli kısım namlu kalitesi daha sonra valf-hava portu-çekiç uyumu bu hesaplamaları yapacak mühendislik bilgimiz yok ama deneyimle ve deneyerek halledebiliriz. Namlu meselesi zor ama onu da hallettik sayılır. Bu yaz bir aksilik olmazsa deneyeceğim. Ya dandik bir şey olur ya da edguna rakip Musgun :D

• Bu yaz için bir projemiz var Nihat bey. Silahlarda kullanılan malzeme kalitesini bir tarafa koyarsak, en önemli kısım namlu kalitesi daha sonra valf-hava portu-çekiç uyumu bu hesaplamaları yapacak mühendislik bilgimiz yok ama deneyimle ve deneyerek halledebiliriz. Namlu meselesi zor ama onu da hallettik sayılır. Bu yaz bir aksilik olmazsa deneyeceğim. Ya dandik bir şey olur ya da edguna rakip Musgun

inşallah güzel ve performanslı bir silah çıkar,keşke bir tane bu silahtan numune olarak inceleme için elinizde olsaydı, bu parçaların ölçüleri için bir fikir verirdi, tekrardan bu projede başarı dilerim.