26-29 Mayıs 2016 Istanbul Prohunt Fuarı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Metro ile daha kolay olmaz'mı,fuar alanının girişine kadar gidiyor.

Toplu taşıma hakkında pek bilgim yok .Anadolu yakasından metroya binsem direk gelinebiliyormu acaba .Hangi durakta inmek gerekiyor ..Teşekkürler.

• Toplu taşıma hakkında pek bilgim yok .Anadolu yakasından metroya binsem direk gelinebiliyormu acaba .Hangi durakta inmek gerekiyor ..Teşekkürler.

Benimde yoktu geçenlerde ev tekstil fuarına gidince haberim oldu.

Anadolu yakasından metroya biniyoruz ayrılık çeşmesinde inip marmaray'a geçiş yapıyoruz daha sonra yenikapı durağında inip havalimanına doğru giden metroya biniyoruz havalimanına gelmeden bir önceki durakta iniyoruz. Biraz karışık ama araçla gitmekten çok daha iyi 1 saat 10 dakikaya gidilebiliyor.

• Anadolu yakasında metrobusle gelirken merter durağında inin ve 50 metre ileride Aksaray havalimanı metrosuna binin fuar merkezinde indikten sonra 5 dk bir prohunt'un servisleri kalkiyor

• METRO-METROBÜS-TRAMVAY-MARMARAY İSTANBUL ULAŞIM HARİTASI FUAR MERKEZİNİ DE İŞARETLEDİM.
    UMARIM YARDIMCI OLUR.
    airgunturk.com/attachment/28985/

;atlig;f;s;s

Hatsan Mod 125 Vortex 22.cal - Yatagun Dampa - OPTİMA 3-12x44 AOE

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• Fuardan görüntüler

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• Çok güzel görüntüler, yarın sabah inşallah orada olacağım, katılım nasıl acaba..?

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)

• şimdilik çok yoğun değil

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• hatsan yeni model 1 tanemi şuan için

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• fotolarda pardus diye bir firma gördüm, merak edip araştırdım, kral puncherin birebir kopyasını görünce, menşeini merak ettim, istanbul imes çıkınca şaşırdım, acaba kralın yan kolu mu, yoksa yurtdışında pazarlamak için yeni bir isim mi seçtiler.

• fotolarda pardus diye bir firma gördüm, merak edip araştırdım, kral puncherin birebir kopyasını görünce, menşeini merak ettim, istanbul imes çıkınca şaşırdım, acaba kralın yan kolu mu, yoksa yurtdışında pazarlamak için yeni bir isim mi seçtiler.

ithalatçı firma imiş,muhtelif firmalarla anlaşmamız var dedi.

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• hatsan yeni model 1 tanemi şuan için

hercules'i denedim, çok ağır aşırı ağır ağır ağır ağır :))))

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• yeni nova nasıl üstadım varsa yakın foto paylaşırmısın

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• forum üyeleri fuarları pek sevmiyor galiba kaç yıldır gidiyorum forumda kimseyle tanışmak kısmet olmadi

• yeni nova nasıl üstadım varsa yakın foto paylaşırmısın

maalesef hatsan, hercules dışındaki silahlara el sürdürtmüyor, demeyeyim dedim ama biraz saçma olmuş bütün standlarda istediğiniz silahı kurcalayabiliyorsunuz hatsan hepsine kilit vurmuş öyle olduktan sonra ben internettende bakıyorum :S:S:S

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• forum üyeleri fuarları pek sevmiyor galiba kaç yıldır gidiyorum forumda kimseyle tanışmak kısmet olmadi

ben youtubeda vidoları olan birisi var onunla karşılaştım teşekkür ettim ciddi çalışmaları var.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

;atlig;f;s;s

Kral Magnum 5.5 mm

Gamo Pt-80

agt

• tek hafta sonum müsait onda da iki gün anadolu yakasında olasım tuttu.

hobidaşlarımın yorum ve resimleriyle takip edeceğim bu sefer.umarım seneye gidebilirim.

ilk gün Osman Ortaç ta (büyük ihtimal) orada olacağını yazmıştı onu gören olursa selamlarımızı iletirse sevinirim.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

biraz zaman ve imkân meselesi galiba, Istanbul ve yakınında yaşayan gidebilir de uzaktaki olanlar için biraz zor, bir de kendi fotolarımızı facebook ta ve instagramda gibi paylaşmadığımız için gelseler bile birbirimizi tanımak zor olur.

• fotolarda pardus diye bir firma gördüm, merak edip araştırdım, kral puncherin birebir kopyasını görünce, menşeini merak ettim, istanbul imes çıkınca şaşırdım, acaba kralın yan kolu mu, yoksa yurtdışında pazarlamak için yeni bir isim mi seçtiler

Benimde çok dikkatimi çekti , imeste imiş, yarın öğreneceğiz.

SIG SAUER P226
    ZIGANA-T
    SARSILMAZ CONCORDE
    HATSAN MOD-125 (tuning)
    HATSAN TORPEDO 155
    HATSAN AT-44 LONG
    HATSAN BT-65 ELITE
    HATSAN BT-65 BULLPUP
    AZAZEL 50.CAL PROJECT
    DERYA MK-12 FULL
    DERYA MK-12 61cm (tuning)