Kral arms'ın otomatik yeni pcp'si

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsanda bombayı patlatmış otomatik pcp yapmış kral ve hatsan ı tebrik ederim☺

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Forumda bazı firmalarla organik bağı olan vatandaşlar var işin rengi belli oldu. Elin gavurunun yok satan modelini çalıp yerli malı yurdun malı diye gazlamak ta iyi fikirmiş. Ozaman yerli malı pellet yerli malı optik yerli malı scuba yerli malı pompa hatta yerli malı kompresör kullanın. Yerli malı nidalarıyla kandırmayın ne kendinizi ne insanları... Ayrıca isteyen terbiyesinide bozabilir yeterki laf salatası yapmasın. bir banlık ömrü olur

bence biraz daha yavas gitmelisin. Organik bag konusunu bilmiyom ama hicbiseyden memnun olmayan tek yaptigi elestirmek olan, yapiciliktan uzak bir tutum icerisinde olan kisiler oldugu konusunda eminim. Ayrica tufekler icin birebir kopya demissin. Bunu henuz bilmiyoruz. Tamam goruntu olarak dedigin gibi. Ama mekanizma, guc ve bir cok diger konu hakkinda bi bilgimiz yok. O yuzden birebir kopya demek pek dogru olmuyor. Ve lutfen 800 tlye satilan yerli tufeklerimizi 4000 tl lik tufeklerin goruntusunden -calinti- yaptiklari icin elestirmeyelim. Cunku mekanik anlamda bence oldukca iyiler. Ve bunu gercekten haketmiyolar

• :D

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• iyi akşamlar arkadaşlar uzun zamandır gırş yapmıyordum forma sırf bu dalaşmalar yok o bunu yapmış yok budaha ıyı budaha kotu bırakalım bu tartısmaları rekabet fırmalar arasında bız son kullanıcıyız ve burada paylasım ıcın bulunuyoruz her şey dört dörtlük olmaya bılır .bir marka savunması gıdıyor anlam veremıyrum hatsan vs kral hatsancı hatsan formuna yassın kralcı kral formuna .ben fırma ismi vermeden konusmayı genelde tercıh eden bırıyım kımı fırma gelenekseksel pazarlama usulu ıle calışır kımı firma crm ile (crm müşteri odaklı) bizlerde son kullanıcıyız altın musterıyız söz bizimdir memnun kalmadıgın konuyu acarsın firmaya telefon bilği alırsın bu nedir yahu bir paylasım oluyor karalam kampanyasını donuyor bırsey paylasmaya korkar ınsan ...saygılarımla

• Arkadaşlar Kralda yapsın, Hatsanda yapsın.
    Ama yeterki yapsınlar bizde birkaç modelin 10 ayrı serisinden değil de farklı farklı modellerden seçelim, alalım, kullanalım..
    Haa birilerinin 4 bin lira verip aldığı tüfeğin çok benzeri Türkiye de yapıldıda 800-900 e satılır mı oldu anlamadım??
    Zincirin son halkası kullanıcılar olarak yapılan her şeye kulp takmak, gereksiz yermek, kötülemek tu kaka demek anlamsız geliyor bana.
    Kopya olmasın isteyen için "S" şeklinde namlu mu yapılmalı yani..?
    Çok garip

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Hatsan Mod85 Sniper vortex
    Kral puncher breaker s

• Askerliğini yapanlar bilir, askeriyede hırsızlık olmaz, sadece yeri değişir. (Ah Demirspor ahh ;( )

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• hocam firma yampış bize sunmuş rekabet itibarıyla x firmada yapacak e otamtıkman fiyat düiecek kime faydası var bize benim paraam TÜRKİYE firmasına gitsin muhattab bulurum benim insanım ekmek yesin .helal olsun yapanı tebrik ederim bende pcp kullanıyorum kullandıgım silahın markasını bıle vermıyorum kı tartısma olmasın kullandıgım model yurt dısında 4000 tl gibi yerlı uretım olldu oldu aldım 1000tl ye gayet memnunum bize faydası var saygılarımla

• Askerliğini yapanlar bilir, askeriyede hırsızlık olmaz, sadece yeri değişir. (Ah Demirspor ahh ;( )

Kusura bakmayin buda yanlis bir dusunce hirsizlik her yerde hirsizliktir,ben isimi gorecegim diye yer degistirmek mantigiyla baskasinin dolabindaki esyasini alirsam zaten hirsizlik yapmis olurum bunlar sadece kaliplasmis cahiliyemizden gelen gelenekler,soz konusu her seferinde dayanip arsizca hirsizlik calma cirpma konularina.Hayir kopya de baska birsey de bizde elestirme sanatina dahil olalim, sanami kalmis baskasinin yaptigi isi her seferinde uzerine basa basa tahrikci ve alayci bir uslubla hirsizlikla cezalandirmak sozum anlayana.Ve bu cumle hep ayni konu uzerinde donuyor ve bu islerden bizim cikarlarimiz yok ihtiyacimizda yok evimiz dolu bir canta tufek hadi gectik onu biz sadece iyi bir davranis timsali bu kotulemeleri yapmamalari icin uyardigimiz zaman sikisan hemen karsisindakini destekci saksakci cikarci olarak mimlemeye diskalifiye etmeye calisiyor sen once kendini terbiye et sonra bu foruma ayak uydur sozum anlayanlara oyle camur atma sevdasiyla yurumez bu isler.

• Arkadaşlar, lütfen biraz saygı duyalım birbirinize, cümlelerinize, inanın birşey paylaşasım yada birseyler yazasım gelmiyor.
    Kral kötü, hatsan iyi, bu silah iyi bu silah kötü bunun namlusu kötü bunun şu hatası var vallaha yeter...

Fikriniz yada kanıtlanmış bir teziniz varsa yada yenilik olarak bu hobiye katılacak birşeyleriniz var ise marka bölümünde başlık açarak tartışma yaratın.

Lütfen...

Air Arms S400 MPR-FT 4.5 / Hawke Sidewinder ED 10-50x60 TMX
    Kral Puncher Breaker Silent 5.5 / Hawke Sidewinder 8.5-25×42
    Kral Puncher Breaker BullPup W 5.5
    Walther Dominator LG 1250 FT 5.5
    Kral Puncher Maxi 5.5
    Hatsan AT44-10 Tact 5.5
    Stoeger x20 supressor cal. 4.5
    Zoraki Ultra HP 01-2 cal. 4.5
    Gamo pt-85 Blowback 4.5

Hatsan Mod25 Supertact 5.5

• Çalıntı kelimesini kullanmam bazılarının çok zoruna gitmiş şuan kralında hatsanında ürününü kullanıyorum ikisindende memnunum lakin benim yazdığım mesajdaki ana konuyu anlayamayan arkadaşlar çalıntı kısmına takılıp kalmış çalıntı model yapmalarını eleştirdiğimde yok hatta benim işime gelir çünkü yeni tasarımlarda ister istemez hatalar daha fazla olur ben fxin impact modelini kopyalasalar hatta mümkünse bu modelin üstüne katıp semi auto olarak piyasaya sürsünler ozaman gerçekten mükemmel yerli silahımız olur diyorum hadi fx impact olmasada hatsanın bullpup veya kralın bullpup modeline 500cc tüp ve semi auto özelliklerini koysunlar onada razıyım

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• hacam şahsen zoruma gıtmedı bu formda kullandıgın uslup hos degıl benim şahsi düsüncem

• Kimse ile aynı fikirde olmak zorunda değilim. Sizin fütursuzca övmeye hakkınız varsa benimde yermeye var! Çalması gücünüze gitmiyorda birisi dile getirince niye gücünüze gidiyor? Manidar...

• Kimse ile aynı fikirde olmak zorunda değilim. Sizin fütursuzca övmeye hakkınız varsa benimde yermeye var! Çalması gücünüze gitmiyorda birisi dile getirince niye gücünüze gidiyor? Manidar...

aynı olay mpt 76 da var, o da makâjlanmış hk417 versiyonu (hk417 de ar15 7.62x51mm gas-pistonlu versiyonu o da ayrı konu), eğer bir silahı kopya olmasına rağmen vay efendim biz tamamen özgün bir silah yaptık, dünyada ilki becerdik falan filan gibi iddia ediyorlar ise ve milleti reklâm adına aptal yerine koyuyorlar ise o zaman haklısın, ama KRAL böyle bir şey yaptığını sanmıyorum, bisikleti tekrar icat etmeye gerek yok, onların yaptığı dünyada kabul görmüş pcp silahların benzerlerini patentini satın alarak veya patente takılmaycak şekilde üreterek bize sunmak, eğer KRAL yanlış bir şey yapıyorsa bu firmalar dava açarlar ve KRAL bu silahları üretemez, bana göre KRALI yermek ile yanlış yapıyorsunuz, herkesin 2000-3000-4000 lira verip te pcp silah alma imkanı yok, bana göre KRAL çok doğru bir iş yapıyor, uygun fiyata uygun kalitede çok güzel silahlar üretiyor,bu yapılanı da patente ve kanunlara takılmadan yapıyorlar ise ve bunlara uygun ise KRALI veya başka bir firmayı hırsızlıkla suçlamak bana göre yanlış bir şey, hatta çok ağır bir hakaret olarak görüyorum, bu durumda ancak mahkeme tarafından kopya yapıldığına ve üretim yapamaz karar verilirse bu ithamlarda haklı olursunuz ve arkadaşların bu firmalardan mutlu olmalarını dile getirmeleri, sizin böyle bir ithamlarda bulunmanıza hak vermiyor, saygılarımla.

• Burada bir yorum yada eleştiri yapmak için kimseden icazet almam gerekmiyor. Hakkım olup olmadığınada karar verecek merciiler siz değilsiniz. Bu forumda istediğim şekilde yorumumu yaparım forum kuralları çerçevesinde! Kimseyede hesabını vermem.

• Burada bir yorum yada eleştiri yapmak için kimseden icazet almam gerekmiyor. Hakkım olup olmadığınada karar verecek merciiler siz değilsiniz. Bu forumda istediğim şekilde yorumumu yaparım forum kuralları çerçevesinde! Kimseyede hesabını vermem.

icazet olayını nerden çıkardın. Çaldı dediğin Tüfeğin marka modelini koy önüne tek tek ispatla da görelim madem bukadar iddialisin. Sadece görüntü ile olmaz bu işler ona göre ölçü ver tek tek haa idiani dogrulayamazsan sende yalancı olmuş olursun anladinmi YALANCI herif şimdi bende senin hakkında yorum hakkımı kullandım. oldumu sence YALANCI herif. İtham böyle bişey işte

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5
    kral puancher breaker 5.5

• herkes fikrini soylemekte özgür, birbirimizin düşüncelerine de saygı duymak lazım, kimse kimseden de icazet alması gerekmiyor ama birini (firma veya şahıs ) yasal bir üretim (başka bir üründen esinlenerek veya çalışma sistemini kullanarak ) yapıyorsa ve başkası biri bunu çirkin bir dille hırsızlık olarak ifade ediyorsa bu etik olarak ve forum kurralarına uygun değil.

• oldu sen çaldı diyince bişey olmuyor ben sana ispatla diyince mi sorun oldu. Hayırdır ;) firmaya hakaret ederek başlayan şahsına toz konduramamasi ironik. Hakaret değil itham bu yaptığım. Sen çalmak la suclarken ne yaptığını düşünüyordun hakaret değilmi bu yaptığın.

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen cakmelo ().

• bak dark mı adın herneyse ben 33 yaşında istanbul 11 senedir ayakkabı taban kalıbı ve bilumum aleminyum kalıbı işi ile uğraşıyorum Adidas,Nike,Puma,kinetix,Prada vs bu firmaların işleri ile oldukça yakından ilgilendiren tasarımlar yaparım inan bana o firmalar bile birbirinden esinlenirken sen tutup sırf yerli bir firma taivan firmasından üst blogu esinlendi diye hakaret edercesine futursuzca ithamda bulunamazsin bu kişilik hakkına saldırıdır şimdi madem inatla bunu yapıyorsun hadi hodri meydan İSPATLA

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5