Hatsan Semi Auto PCP (Yarı Otomatik PCP)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok şık duruyor. Namlu ceketi de yakışmış ancak atış esnasında galiba boltun namluya girdiği yerden hava bir miktar kaçıyor gibi.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Gerçekten bu kadar kısa zamanda böyle büyük atılım beklemiyordum. Görünce mutlu oldum. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

• sanırım pelet olmadığı için namlunun her iki ucundan hava atıyor. Açık alanda pelet ile görmek gerekiyor

• Hatsan genellikle kaba pcp yapıyor.6 aydır bekliyordum bu sefer iki firmada beni şaşırttı helal olsun birde istikrar varsa ise gerisi bal kaymak☺

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• İç piyasaya süreceklermi ne kadar bekliyeceğiz fiyatı ne olacak ?

Herkülü böle yapsalardı tadından yenmezdi

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

• herkülü böyle yaparlarsa bu hobi kaldırmaz bunubende herkül var daha fazlasına gerek yok kesinlikle gerek yok pazar günü attım yer 150 metre saç levha idi pelletler papatya olmuştu

• Bende bt65 var ama en kısa zamanda bir Herkülü birde at44 alacam ozaman bakak görek Herkül nasıl

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

• Bende bt65 var ama en kısa zamanda bir Herkülü birde at44 alacam ozaman bakak görek Herkül nasıl

zagapo arkadaşımız bir aylık silahını satıyor, ikiniz için uygun bir fiyatta anlaşırsınız.

• merhabalar;

gormus oldugunuz urun prototıp, ılerleyen zaman ıcerısınde bır cok degısıklık ve revızyon olacagını belırttıler; normalde sergılenen bır urun degıl

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• bende yarı otomatiğin videosunu gördüm canlısını görmek atışlarını değerlendirmek lazım. tabi birde kaç barda çalışıyor pompa zor scuba doldurtmak büyük sorun

• patır patır sıkıcanda ona hava nasmasıda mesele. aslında firmaların su bayiliği gibi birkaç scuba dolum istasyonu açması lazım. valla çok ciddiyim 1 haftadır gezmediğim itfahiye sormadığım insan kalmadı. istanbul avrupa yakası yardımcı olabilecek biri varsa bildiği bir yer lütfen mesaj atsın.

• http://www.airgunsarp.com/2016…prototype-shown-overseas/

Uluslararası bu video kullanılıyor.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22