85 bin liralık otomatik otomobil tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi akşamlar, sizlere birşey danışmak için bu başlığı açtım 85 bin liralık otomatik sıfır bir araç alacağım yakın zamanda ama bu konuda pek bi bilgiye sahip değilim, otomatik şanjumanda hagisi iyidir çift kavramalı mı yoksa diğerleri mi aklımda bir kaç tane araç var aslında seat leon dizel otomatik,....... skoda rapid dize lotomatik,........ hyundai elentra veya i30 dizel otomatik...... .yada .........toyota corolla benzin otomatik + lpg..... 8o taktıracam buna bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz bilgisi olan varsa tabi iyi geceler 8o

Kör sniper

• Bize şirket aracı olarak verdikleri peugeot 308 dizel otomatik gayet güzel bir araç.
    Daha 1000 km civarında kullandım. Peugeot genelde sıkıntılı bir marka olarak bilinmiştir hep. Ama bu araç şu ana kadar performans ve yakıt tüketimi anlamında iyi bir çizgideydi.

Vites geçişleri son derece hafif. İnanılmaz çabuk ivmelenen bir araç.
    Test sürüşüne çıkın derim.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• wv grup markaların yani, wv, skoda, seat, audi dsg şanzıman kullanıyorlar, bildiğim kadarıyla sorunsuz bir şanzıman.

• wv grup markaların yani, wv, skoda, seat, audi dsg şanzıman kullanıyorlar, bildiğim kadarıyla sorunsuz bir şanzıman.

• Abi hiç güleceğim yoktu. 2014 yılına kadar bozulmayan dsg var mı acaba.

Özür dilerim ancak yetkili servisin yoğun trafikte kullanmayın dediği bir şanzıman! Gerisini siz düşünün. Güncel şanzımanda yağlı sisteme geçilmiş ancak güvenirlik için daha yeni...

Zoraki HP01 Ultra .177

• İllede otomobil mi alacaksınız. İkinci el düşük km li Ford Kuga tavsiye ederim 1.6 litre 180 beygir. Donanım olarak gayet dolu. Lpg taktırıp her türlü yolda keyifle binebilirsiniz.

• Belirtilen fiyata göre Honda ve Toyota'yı diğerlerine göre tavsiye ederim. Ayrıca Focus 1.5 dizel Otomatik versiyonundaki şanzıman için Volvo'dan yardım aldıkları için de tavsiye ederim.

Zoraki HP01 Ultra .177

• i30 ve kia ceed kesinlikle incelemelerine bakın 2016 ve 2017 modelleri ikisininde donanımı çok ama çok dolu çift kavrama şanzıman var ve ikiside konfor konusunda çok iyi ön yargılı olmadan bakmanızı tavsiye ederim hemde şiddetle

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Yeni Hyundai'ler de sorunsuzluk konusunda başarılı olduğunu duymuştum

Zoraki HP01 Ultra .177

• arkadaşlar kusura bakmayın biraz geç geldim eve çok yoğundum arazide çalışıyorum net yoktu aldığım araca uzun yıllar binmeyi düşünüyorum dsg de bir yığın şikayet var kimi iyi diyor kimi kötü Hyundai araçları da çok güzel ama şanzıman nasıldır tereddüt ediyorum ister istemez

Kör sniper

• Ford kugayı inceleyin. Çift kavrama konforlu vites geçişleri 180 beygir otomatik 4x4 donanım ful. Ve tabiki Ford kalitesi.

• Uzun yıllar kullanırım satış kaygım olmaz derseniz mazda 3 ü de değerlendirmeye almanızı, hatta bizzat inceleyip bir test sürüşü yapmanızı öneririm.

Gamo Shadow Dx 0.22

Browning 800 Mag 0.22

Tanfoglio 1911 0.177

• 2 ay kadar önce bende araç arayışındaydım. Hiç hesapta yokken Opel markası dikkatimi çekti. 2016 model Opel Astra edition plus düz vites benzin+lpg pazarlığı bitmiş iken birden ikinci el bölümünde 2015 model 9.500 km deki dizel 136 hp manuel vites araç gözüme takıldı. Test aracı aynı motor hacminde ancak otomatik olanıydı. Yaptığım test sonucunda hiç düşünmeden sıfır araca vereceğimden 4 bin TL daha fazlasını vererek ikinci eldeki Astra Sedan ı aldım. Test aracındaki dizel 136 hp+otomatik kombinasyonu beni fazlası ile tatmin etti. Opel i test etmeden karar vermeyin derim.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• Otomatik şanzıman araç düşünüyorsanız kesinlikle dsg şanzıman kullanan araçlardan uzak durun,benzin lpg otomatik araç konusunda kesinlikle japon araçlarından şaşmayın, son olarak kore aracı düşünürseniz hyundai değilde tercihinizi kia'dan yana kullanın ve otomatiğinden korkmayın. Son bir şey daha aracı sıfır almak yerine az kullanılmış ikinci el kazasız boyasız araç alırsanız daha hesaplı olur veya aynı paraya daha donanımlı araç alırsınız. Size tavsiyem 1.6 dizel otomatik Kia cee'd Spotywagon Premium almanız kesinlikle parasını hak eden bir araç.

• yeni şanzımanları çok güzel inceleyin hocam yeni i30 hem çok konforlu hem çok sessiz çok tatlı ceed de aynı şekilde

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Ben sedan severim, diğerimiz ise HB. Bence sona bıraktığınız modeller için en güzeli test sürüşü yapmanızdır. İşiniz kolaylaşır. g;$i

Zoraki HP01 Ultra .177