85 bin liralık otomatik otomobil tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Karar verebildiniz mi ?

Primum non nocere

Gamo Cfx Royal 4.5 mm tasco 3-9 x 40
    At-44 10 5.5 mm Nikko Stirling Gold Crown 4-12 x 44
    Hatsan Mod 40 :)
    Zoraki Hp-01 Ultra 5.5 mm + Red Dot
    Gamo P-23

• Hayırlı olsun pişman olmayacaksınız merak etmeyin.

Primum non nocere

Gamo P-23

• İki ay önce tavsiye etmiştim size, 136 hp&otomatik kombinasyonu sizi üzmeyecek emin olun, hayırlı olsun.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• sağolun Allah razı olsun daha almadım ama bilen var mı acaba volvo v40 daki geartronik vites nedir nasıldır bilginiz var mı acaba

Kör sniper

• Klasik otomatik, tork konvertörlü, yüksek torka dayanıklı ve çift kavrama şanzımanlardan çok daha düşük bir arıza ihtimali var. Fakat yanlış hatırlamıyorsam yeni 2000 cc motor v40 larda var sadece, öncekiler çift kavrama powershiftti.

Primum non nocere

Gamo P-23

• Geartronic Hem otomatik hem manual kullanıma imkan vermesi bildiğim kadariyla. Temel felsefesi yolcu ve yaya güvenliği olan volvonun kullandığı bi sistemse kesin bi bildikleri vardir. Bence Kalite ve güvenliğin adıdır Volvo. Volvo olsun çamurdan olsun :thumbup:
    Hayırlı olsun, ne aldınız bu arada. Eğer halen almadiysaniz yıl sonunu bekleyin derim. iyi kampanyalar oluyor

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Volvo s40 t4 üm vardı, motor modifiyeli 270hp gücünde tam otomatik. Mükemmel bir araçtı, konforlu,özelliği çok, performanslı ve güvenli.

200 ün üstünde bile insana güven veriyordu. O arabadan sonra kullandığım / sahibi olduğum hiçbir arabadan s40 t4 deki sürüş keyfini alamadım.

Şu an Audi a5 kullanıyorum o arabaya kıyaslamam bile. Performans , yol tutuşu, güvenlik hissi olarak.

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

• Ben de son safkan volvo olan s40 arabamı şstemeyerek kardeşimşn arkadaşının ısrarları sonucu satmıştım s60 alırım diye. O zamanlar daha yeni kasa s60 çıkmamıştı. Ex kasa günceldi halen daha ında gözüm var ama artık bi yerde bırakmak lazım. Yalnız o s40'ın direksiyonuna ilk geçtiğinde showroomda işte bu demiş ve çok fatklı hissetmiltim koltuğunda. O hissiyatı bir daha ne bmw 3 ve 5 ne merc c klas ne avensis ne accord hiç bir araçta yaşayamadım. Sadece 2 araçta daha bunu hissetmiştim o da kardeşimin yine test için getirdiği E180 o zamanlar ilk çıkmıştı. Onun koltuğuna geçtiğimde o hissi verdi. Birde bi 5dk oturduğum ex kasa s60. S80 deneme fırsatım olmadı ama iyidir kesin. 2.elde uygun düşer.
    Şimdi aile büyümeye başladı. Yine büyük araca ihtiyaç oldu. Gönlümden makyajlı s60 t3 geçiyor ama fiyatları çok uçtu. Ayrıca bagaj ufak. Ben de tercihimi mantıktan yana kullandım ve octavia için karar verdim. Devasa bagajı ve eşimin artık bebişle beraber arka koltukta oturmaya başlaması sebebiyle arka alanın genişliği etken oldu. Birde fiyat tabii. Birader de yaklaşık 3 sene olcak yüce auto, lexus, scania ve kuralkan firmalarının halkla ilişkiler işlerini yürüten message iletişim firmasına geçti ordan biraz indirim olacak. Makyajlı octavia kısmetse yeni aracım. Fakat showroomda superb ve octavia'nın ikisi de bana direksiyonlarına geçtiğimde "işte bu" dedirtmedi. Fiyat performans ve mantık evliliği olcak bu seferki.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Volvo ayrı bir sınıfta bence,gerçekten çok farklı bir araba, kullanmayan bunu anlayamaz.
    Yeni kasa s60 almayı düşünüyorum aslında ben de 2014 ten itibaren olanları 2.0 d4 ler yakıtı çok az (benim eski s40 15lt benzin yakıyordu ) 5 litre falan yakıyor şehiriçi ve performans da a5 ten 2.0 tdi dan iyi.

Arazi aracı be s60 arasında gidip geliyorum ben de sürekli ,bir türlü karar veremedim.

Evet mantık da Lazım ben eskiden yaksın ne olacak yani, gaza bastığımda aldığım keyif yeter diyordum ama benzin artık aşırı derece pahalandı, insan ister istemez ekonomik arabalara yöneliyor.
    Benzin ucuz olsa turbo benzinli arabadan başka araba kullanmam.

Gerçi yazın arabaya ihtiyaç olmadığı sürece binmiyorum artık, motor en güzeli yaz için :)

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen dogant ().

• Aynen hocam Volvo gerçekten ayrı. S60 2.el düşündüm yeni kasa ama faz 1 olan ford motorlu ve yine ford powershift olandan istemedim. Volvo nun kendi üretimi olan 1.5 benzinli ve geartronic şanzımanlı olan T3'ü bekledim. Yalnız fiyatlar çok yüksek oldu bu sefer de. Artık bi 10 sene sonra belki 2.el bu yeni S90 nasip olur ;) Çok güzel olmuş.

Motosiklet hakikaten çok büyük bir zevk. Onun için Kawa z250sl veya z300sl planlıyorum. Olmadı bi Bajaj pulsar 200ns çakarız napalım. Bajaj'dan da indirim bulurum kuralkan sayesinde :)

Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s

• S90 mükemmel görünüyor abi de başlangıç fiyatı 270.000 baya pahalı yani :)
    Ben de s60 ı ikinci el düşünüyorum aslında volvoyu sıfır alırsan çok zarar ediyorsun, ikinci el de değeri çok düşüyor. 2.0 d4 sanırım Volvo motoru var onda. 190HP 7.3 sn falan 0-100 ü var. 5 Lt şehiriçi yakıt tüketimi. Değerleri çok iyi. 2014 de başlıyor üretimi.
    İkinci elde şu an 140-180 bin arasında bir fiyatı var.
    S80 ler de gördüğüm kadarıyla uygun ama biraz hantal geliyor bana o da bi alternatif olabilir Volvo düşünen birisi için.

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

• ben de otomatik ford kuga çok düşünmüştüm hem lpg sevmediğim için hem dizel istediğim için hem de sıfır istediğim için 4x4 duster aldım. ama ne yalan söyleyeyim otomatiği arıyorum. ilerde otomatik alıcam.

otomatik şanzUmanda Japonlar iyi. özellikle de honda. Fransız ve İtalyanlarınki sıkıntı yapabilir. almanların eh işte. ( dgs şanzUmandan ağzı yanan çok oldu) Dağ tepe gezmeyi seviyorsanız öncelikle Suzuki jimny tavsiye ederim. arazide de tıpkı bir köpek gibi kuduran bir araba.
    86 bine Corolla alabilirsiniz. 77-81.000 arası honda jazz alıp uzun süre sorunsuz binebilirsiniz. 72.000-86.000 arası Toyota yaris de alabilirsiniz. nissan juke pulsar falan alabilirsiniz.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen savaskarauz ().

• duster edc için de güzel yorumlar var

Hatsan Bipod ;keyfs;

• Passat B8 Temiz 2 el bulabilirsiniz ben kullanıyorum HAlen karar vermediyseniz bir bakın derim.

EDGUN MATADOR 6.35
    KALIBRGUN-CRICKET WST 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• 2 sene once 40 bin bandında olan araçlara 75-80 bin vermek çok düşündürücü , 20 bin euro civarı bir parayı alt segment araca veriyorsunuz, Mercedes E almayada 30 bin euro. 85 bin tl ye 2005 e200 kompresör a binmek daha keyifli lüks ve güvenli olur bence. Ama tercih sizlerin. Kimi arabaya biner kimi modele biner. Uzun zaman araçlarla uğraştım çıkardığım sonuç; eski modeller evladiyelik yeniler kullan sat yeniden al. ÖTV ve kur zamları oldu diye bu paraları vermek ne kadar gerekli??

dıana 460 magnum