85 bin liralık otomatik otomobil tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • otomatik şanzıman deyince aklıma volvodan başka marka gelmiyor

Bir Volvo kullanıcısı ve hayranı olarak volvo nun kendi şanzımanı olan geartronic vitesi öneririm. Ama ford ile ortak olan powershift vitesi ise önermem. Dsg kadar hassas ve arıza çıkarmamasına karşın aracın hakkını veremiyor. Ağır kalıyor. T5 ile bile. Son çıkan S60 T3 ve yeni T5 ler ile yeni dizeller volvo motor ve şanzımanına sahip. Onlar çok güzel ama fiyatların başlangıcı maalesef 120 küsürlerdeydi. Ben bu yüzden s60 ın peşini bıraktım. Octavia 1.4 tsi dsg düşünüyorum kısmetse. Tabii dsg vitesi çok dikkatli kullanmak gerekiyor ışıklarda trafikte vs duruşlarda mutlaka boşa almak "d" konumunda frene basılı beklememek gerekiyor.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• 6 yildir dsg li arac kullaniyorum 1.4 tsi ve 1.6 tdi, asla otomatik araclar beklerken bosa alinmaz ve asla kitapciklarinda boyle birsey yazmaz.

Asg Dan Wesson 6" .177 Co2 (Tam set)
    Gamo PT-85
    Crosman 1322 .22 Multipump

• kesinlikle bende honda (japan) kullanıcısıyım oto araçlardaki N modu sadece araç çekme yada el freni çekmeden aracın yükünü almak için kullanılır

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

'.

]

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Direk atmasyon uydurmasyon video kardeş.. 6 yıldır bir kere lamba yanıp kenara çekmedim 120 bin km kullandım.. Bu arkadaş dsg leri ne zannediyor birde uzun uzun video çekmiş.

Bahsedilen ısınma kırmızıda beklerken frene tam basılı durumda tutmayan kullanıcılar şanzumanı ısındırabilir... Bu şanzumanı bir kamyon mühendis tasarlıyor, testlerden geçiyor boşa almak literatüre aykırı hiçbir marka da otomatik araçlarını beklerken boşa alın demez. Hele eski tip şanzumanlarda boşa alınırsa şanzuman yağ basıncı düşer ve arıza riski artar...

Gamo PT-85

• İsteyen istediği gibi kullanmakta serbest. Kardeşim araba test dergilerinde ve doğuş grubunda çalıştı uzun yıllar. F1 racing türkiye editörlüğü yaptı. Tecrübemiz sadece 6 yıllık değil.

Eşimin kullandığı cvt micra da ise sadece "d" ve "n" konumlarına vites kolu üzerindeki düğmeye basmadan direkt geçilebiliyor. Hani bir kolaylık yapılmış boşa alınabilmesi için. Tabii ki hareket halinde bayır aşağı giderken boşa almak için yapılmamış bu.

Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sinanali59 ().

• Otomatik araç N de iken yağlama yapmaz.Şanzımanın ısınması normaldir.

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Ben de bu fiyat aralığında amarok bakıyorum, arazi köpek ve atışta kullanmak için. Amarok hakkında bilgisi olan var mı ?

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• Hocam ford ranger, Toyota hilux, inanın amarok,u aratmayacak araçlardır. Ben makyajlı Corolla alacağım kararımı verdim

Kör sniper

• Arazide japonlar daha iyidir muhtemelen,efsane zaten onlar da amrok un tipi hoşuma gidiyor. Daha kalıplı duruyor ama araştırıyorum arazi ve cadde için zayıfsa eğer alternatiflerde hillux ve l200 var.

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL

• aynen amarok tipi çok hoş yalnız yeni hilux bana şu an en yakışıklısı geldi.

Kamil bey kararınız hayırlı olsun, üzmeyecek bir araçtır. Babam 92 kasım ayında 93 model almıştı. 1.6 gl modeli. Halen daha durur ve taş gibidir.

Hatsan Bipod ;keyfs;

• Arazi için min 2.5 .. Özellikle dmax..

Gamo PT-85

• Ben bir yıl kadar 2012 Hilux kullandım. Çalıştığım yerde Amarok da vardı. Şekil olarak Amarok hoş idi tabi ve asfalt yolda da iyi ama arazi koşullarında ikisi rakip değil. Hilux gerçekten beni hayran bıraktı. Hayatımda kullanırken en zevk aldığım araç budur. Şimdi yeni Hilux bence çok daha yakışıklı.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Yeni kasa 3.2 ford ranger nasıl peki fikriniz var mı? Amaroktan vazgeçmek üzereyim :)

Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Canik SFX RIVAL