hatsan nova compact sizce nasıl

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hatsan nova compact sizce nasıl ? 6,35 yada 5,5 olanını alacak gibiyim. 5,5 ve 6,35 olanının menzilde , atış grupmanlarında ve tahribatta ne gibi farkları vardır.

• Nova' nın diğer modeli yani kendinden moderatörlü olanını kimse tavsiye etmiyor. Entegre moderatör çıkartılamadığı için hiç bir kılıfa girmiyor tüfek. Ayrıca moderatörün de görevini yaptığı söylenemez. Ben sizin yerinizde olsaydım eğer nova almaya karar vermişsem biraz beklerdim çünkü nova' nın regülatörlü modeli çıkacak.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Ben olsam biraz daha bekler hatsan veya kral'ın otomatik pcpleri çıkıcak.kral otomatik pcp yi fuarda bizzat denedim hem yarı otomatik hem tam otomatik olacakmış,hatsan otomatik pcp nova regülatörlünün paltformunda th kundak olucakmış .kral fiyatlar çok pahalı(göreceli kavram) olmıyacak dedi.ama boş atış yapıldıgındada iki pcp biraz güçsüz gibi ses çıkartıyordu(herküle göre) bakalım zaman ne göstericek sabırsızlıkla otomatikleri bekliyorum.

husan full metal force 12 cal
    hatsan mod 125 .25
    strong .22
    blow kurmalı .177
    ekol co2 .177
    blow f92 p.a.k 9 mm
    blow Unıque p.a.k 9 mm
    blow 6.35 p.a.k 8 mm
    ıwg s&w p.a.k 9 mm

optima 3-12x44 AOE
    optima 3-9x32
    optima 3-7x20
    bushnell 1 x 35 reddot
    watton tüfek lamba ve lazeri

• Ben olsam biraz daha bekler hatsan veya kral'ın otomatik pcpleri çıkıcak.kral otomatik pcp yi fuarda bizzat denedim hem yarı otomatik hem tam otomatik olacakmış,hatsan otomatik pcp nova regülatörlünün paltformunda th kundak olucakmış .kral fiyatlar çok pahalı(göreceli kavram) olmıyacak dedi.ama boş atış yapıldıgındada iki pcp biraz güçsüz gibi ses çıkartıyordu(herküle göre) bakalım zaman ne göstericek sabırsızlıkla otomatikleri bekliyorum.

Tam otomatik derken?

• nova compact pcp yi ayrıntılı test etmedim ama bayağı ağır olduğunu söyleyebilirim öyle ki desteksiz atış yapmak bir hayli kuvvet gerektiriyor. Ayrıca tüfek bana 250 bar dolu gelmişti 100 bara indiğinde scuba tüp ile doldurmaya çalıştım olmadı kurma kolunu çektim tekrar doldurmaya çalıştım yine olmadı sesebi nedir acaba arkadaşlar dolum aparatinda mi hata var acaba

• Kral için full otomatik ve yarı otomatik

hatsan mod 125 .25
    strong .22
    blow kurmalı .177
    ekol co2 .177
    blow f92 p.a.k 9 mm
    blow Unıque p.a.k 9 mm
    blow 6.35 p.a.k 8 mm
    ıwg s&w p.a.k 9 mm

optima 3-12x44 AOE
    optima 3-9x32
    optima 3-7x20
    bushnell 1 x 35 reddot

• Tam otomatik derken?

Benim anladığım şarjörü takıp tetiği düşürdün mü atıyor. Yani ilk hareket olan, peleti namluya sürme işini manüel olarak yapmaya gerek yok. Peki mümkün mü? Derseniz, daha önce söylendiği gibi sürgü mekanizması elektronik, pilli falan ise olabilir.

• Tam otomatiğe 10 lu şarjör olmaz. En az 20 li falan olmalı

• novanın regülatörlüsü 1800 TL civarı olacak diye duymuştum. novayı regülatörsüz şekilde alsam , 5,5 mm ve 6,35 mm lik olanın farkı nedir acaba?

• valla nova çok güzel bir model. otomatiklerin biraz gösteriş amaçlı olduğunu düşünüyorum.

• Novanın hep 5.5 mm kalibresi satışta 6.35 veya 4.5 mm de piyasada yok,yaylılardada durum farklı değil örnegin mod 87 qe vortex ve mod 135qe vortex sadece 5.5 mm olarak mevcut oysa kataloglarda diğer kalibreler var ama fiiliyatta hiçbir av bayiinde yok.hatsan acaba bu işe ne diyor.

hatsan mod 125 .25
    strong .22
    blow kurmalı .177
    ekol co2 .177
    blow f92 p.a.k 9 mm
    blow Unıque p.a.k 9 mm
    blow 6.35 p.a.k 8 mm
    ıwg s&w p.a.k 9 mm

optima 3-12x44 AOE
    optima 3-9x32
    optima 3-7x20
    bushnell 1 x 35 reddot

• Bende hastanın nova modelini çok begendim tahribat gücü ve kac metreye atis yapılır nova ile

• alparslan şen isminde bir vatandaş inceleme yapmış ayrıntılı face de ayrıntılı ve uzun faydalanabilirsiniz ben tam izlemedim ama bir bakın