DÜRBÜN SEÇİMİ YARDIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba degerli forum üyeleri
    Yeni aldigim pcp tufegime durbun seciminde bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim
    Aklimda üc marka ve model var

1. Nikko stirling target master 6-24x50
    2. Hawke vantage 6-24x44
    3. Vector counterpunch 6-25x56

Ben 3-9x40 hawke kullaniyorum ama bi ust modele gecis icin arayis icerisindeyim biraz daha fazla net yakinlaştirma ve daha geniş görüş istiyorum..
    diğer vector ve nikko stirling dürbunleri kullanan bilen abiler arkadaslar varsa önerilerinizi rica ediyorum..

Ayiracagim butce 750-850 tl..

• Barska 6-24x50 öneririm hoşunuza giderse şekil olarak 700 tl idi ben kullanıyorum ve memnunum :)
    Limetleri zorlarsan fpp özellikli vector optiks 10-40x50 de olabilir

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• hawkeden başak dürbüne bakmayın falcon hatiç her markayı denedim kesinlikle hawke bu 20.dürbübüm yine hawke yine hawke şimdi bunu satıcam alacağım yine hawke

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Fiyatı biraz tuzlu gibi ama kendime de almayı planladığım hawke 8.5-25x42 (20x mildot) modelini düşünmenizi tavsiye ederim bu modele karar vermemdeki başlıca sebepler 20x e kalibre artıkılının uzak mesafede yüksek zoom ile atış yaptırması 70 moa aralığı ince ve bol dotlu artıkılı netligi vs...

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Muradhan ().

• Ilgi alakaniz ve verdiginiz bilgilerden dolayi cok tesekkur ederim..
    Evet sanirim ilk tercihim hawke olacak
    Bilgilendirmeleri dikkate alacagim ..

• HAWKE nin ortalama fiyat kullanışlı bi dürbününü tavsiye eder misiniz?

dürbünle ilgili teknik olarak hiçbir fikrim yok şu an

Hawke-HK3021-Sport-HD-4x40 (221 TL)

Hawke-HK3014-Sport-HD-IR-3-9x40 ( 370 TL)

Hawke-HK3009-Sport-HD-3-9x50 (286 TL)

HATSAN SNİPER MOD 125 VORTEX 5.5 mm

• merhaba
    Eger pcp kullaniyorsaniz yazdiginiz durbun modellerinin zoomlari yetersiz olacaktir ama is gorurler..
    Eger yayli pistonlu bir tufek kullaniyorsaniz hawke hd sport 3-9x40 modeli gayet guzel bir modeldir ben kullaniyorum ve memnunum..

• Nikko Stirling Mountmaster 4-12 X 50 HMD (260 tl )

BARSKA Huntmaster Pro 3-12x50 IR (370 tl )

Hawke Vantage 4-12x40 AO (450 tl )

Hawke-HK3014-Sport-HD-IR-3-9x40 ( 370 TL)

Nikko nun fiyatı uygun gözüküyo ama hiç bir fikrim yok dürbün konusunda fiyat ve kalite olarak hangisini önerirsiniz arkadaşlar?

• BUSHMAN 6-24X50AOE ÇİFT IŞIKLI TÜFEK DÜRBÜNÜ son olarak da şuna rastladım 340 tl . kalite olarak hangisi alınır sizce?

• 6-24x50 vay be mildotlu bi de super dayanikliligini bilmem ama ozellikleri super

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• bushman markasını arattım nette ama bi şey bulamadım

• ozellikleri super ama fiyati neden bu kadar ucuz? Nikko stiriling'e bak bi de abi baya saglam onlar.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• BUSHMAN 6-24X50AOE ÇİFT IŞIKLI TÜFEK DÜRBÜNÜ son olarak da şuna rastladım 340 tl . kalite olarak hangisi alınır sizce?

bushmandan uzak durmanızı tavsiye ederim benim hoşuma gitmedi ben 6-24X50AOE aldım 2 3 gün sonra iade ettim klikleri optimanın kliğini düşünün üstüne küçük plastik bi parça eklemişler öyle çeviriyorsun, malzeme kalitesini de hiç beğenmedim son olarak ortadaki mercekte 2 tane nokta leke vardı bariz belli oluyor ve dikkatimi dağıtıyordu tek güzel yanı mildot'u çok iyi ; son karar yine sizin ama bence bu paraya 2. el çok güzel dürbünler alabilirsiniz :)

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• hawke vantage den şaşmayin cok guzel durbundur ozellikleride guzel
    Ikinci secenek olarak nikko stirling oneririm
    Bu arada tufeginiz pcp mi yaylimi ?

• teşekkür ederim.Bushman arattım nette kendi sitesi falan yok zaten.Dediğiniz gibi ya hawke ya nikko stirling alacam.PCP değil tüfrk mod 125 vortex.Nikkonun 4- 16 lık bi dürbünü var nette 257 lira fiyatı da güzel ama stokta yok.onu bekliyorum aksudan.