İstanbul'da 300 Bar Dolum Yapılan Yerler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İstanbul'da PCP Tüfek İçin Kuru Hava Tüpü 300 Bar Dolum Yapılan Yerlere çok ihitiyacım var. Eski forumlarda geçen iletişim bilgileri güncel olmayınca kimseye ulaşamadım.
    Yardımınıza ihtiyacım var.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Bence, sıfır tüp satışı yapan yerleri google'dan aratıp iletişime geçebilirsiniz. Onlara dolum yapıp yapmadıklarını sorabilir, yapmıyorlarsa yer tavsiyesi alabilirsiniz. Bu şekilde daha sağlıklı ve hızlı olur. Çanakkale'de yaşasanız anlarım fakat koskoca İstanbul'da illa dolduran yer vardır.

• İnanın çok yer var evet dolum yapan ama 300 bar yok maalesef. Çok iyi araştırdım ama yok!. Teşekkür ederim yönlendirme için..

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Güzel ve gerekli bir konu başlığıydı herkes dolum yaptığı yerleri yazarsa hoş olur parayla dolum yaptığını bildiğim suan için tek yer Bayrampaşa okyanus av dolumu karşıda kompresöru olan bir şahısa yaptırıyor ama oda benden almadiysan basmam gibi kendini naza cekebiliyor biraz sıkıştırmak gerekiyor anlaşılan onun dışında ben itfaiye itfaiye dolaşıp rica minnet doldurtuyorum artık o gün hangisi basarsa :D

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• istanbul topkapida habas var orası tüp testini 60-70 tl ye yapıyor bilginize

• Ciddi sonucu olucaksa daha tehlikesiz bir is yapsın gitsin su satsın kardeşim o zaman herhalde o sırf öyle dedi diye.birileri elindeki tüpü satıp ondan tüp alacak sanıyor ya tutarsa hesabı :D

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• istanbul topkapida habas var orası tüp testini 60-70 tl ye yapıyor bilginize

babsettiğiniz yerde tüp dolumu yapılıyor mu peki ?

KRAL PUNCHER BULLUP 5.5 - BSA 8-32X44

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

HATSAN MOD 25 SUPERTACT 5.5

Sahteciliği sevmez,Harbiliği tercih eder.
    Oyalanmaktan nefret
    eder,Dakikliğe hayrandır.
    Emeğe saygı duyar,Emek hırsızlarını lanetler...

• Topkapı'yla ben görüştüm, çok naz yapıyorlar. Kartal'daki yerleri yapıyor ama 150 Bar basabiliriz diyorlar. :(

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• koca İstanbul'da 300bar tüp dolduracak yer yoksa niye 300bar tüp alıyoruz ki :)

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

Oyalanmaktan nefret

• Topkapı'yla ben görüştüm, çok naz yapıyorlar. Kartal'daki yerleri yapıyor ama 150 Bar basabiliriz diyorlar. :(

Çok abartmışlar haa. Bu ne arkadaş bir tüpe 150 bar mı basılır. İkinci tornacı ve burnundan kıl aldırmama vakası kendini niye naza çekiyosun ki. Oruçlu oruçlu insanın sinirleriyle oynuyolar. O tüpü adama hibe edip çıksaydınız oradan. Söylenmesi gereken çok şey var ama ortam müsait değil. Böyle kıl kuyruk satıcı ve kişileri burada ifşa etmek tüm hobidaşların yararına olur

• arkadaşlar,Anadolu yakasında 10larca dolum yapan yer var ve bunların neredeyse hepsi tuzla bölgesindedir.

hatsan mod 125

BSA STS 4-16x44

• Taarruz;

Sorma walla sinir kat sayısını tepe yaptılar! Tası tarağı diyesim geldi ama dediğin gibi işte..
    X(X(

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Uğur Coşkun kardeşim,
    Çok haklısın kullanılan tüfeğe göre hem fikiriz ama malumun Hercules olunca 300 bar şart..

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Uğur Coşkun kardeşim,
    Çok haklısın kullanılan tüfeğe göre hem fikiriz ama malumun Hercules olunca 300 bar şart..

Bir sevemedim o tüfeği.. O nne öyle Terminatör silahı gibi :)
    Şaka bir yana eline alıp kullananlar güç konusunda hem fikirler lakin kullanışlı olmadığını söylüyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz hocam ?

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

Oyalanmaktan nefret

• Yarin kısmetse saat 16.00 civarı ilk atışları yapacağım. Mutlaka sizinle paylaşırım. Geçen hafta maalesef kısmet olmadı.

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Ciddi sonucu olucaksa daha tehlikesiz bir is yapsın gitsin su satsın kardeşim o zaman herhalde o sırf öyle dedi diye.birileri elindeki tüpü satıp ondan tüp alacak sanıyor ya tutarsa hesabı :D

300 bar tüp dolumu yapmayı tehlike sözcüğü ile anlatmak çok hafif kalır.
    İnsanların tercihlerine saygı duymanız gerekiyor.
    Sırf biri güvenmediği bir tüpü doldurmak istemedi diye "gitsin su satsın o zaman" gibi cümleler kurulmamalı.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Sn. Karapençe, mesele dediğiniz gibi olsa buradaki herkes hak verecektir. Ancak mesele tamamen art niyet ve ticari.. Sonuç olarak testleri yapılmış ve güvenilir ise Muradhan arkadaşıma katılıyorum...

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule