AksuAV-Kısa Hikayemiz :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 3-4 yildir hatsan mod 125 sniper tufegim vardi ve hobiden sogmus durumdaydim uzak hedefleri vurma parcalama icgudusuyle aldigim silah kesinlikle beni tatmin etmemis muthis yorgunluk ve omuz agrilarina neden olmustu :( su siralar vortex diye bir sistemi duydum arastirdim sandim ki daha az tepme uzun sure durbun ayar bozulmamasi felan fisman bi hevesle hatsana gonderdim tufegimi burda bir arkadasim var kriketi var kriket nedir pcp nedir bilmem etmem ben ama arkadas hastasi bu hobinin :) tufegim vortex olarak geri geldi bakimlarida yapilmis abi hadi atisa gidelim dedim :) gittik yan yana gectik durbunu sifirladim sincap almis kus almis hedef diye bir iki defa sincabi vurdum daha sonra baktim olmuyor koca koca kozalaklara ates etmeye basladim 40-50 atis yaptim ve yoruldum artik durdum dinlenirken gel bunu dene dedi elime aldim silahi bi kac deneme atisi yapip huyunu cozdum tufegin daha sonra basladim 30 40m 60-80m derken 150 170m lere atmaya basladim inanilmaz mutlu oldum tam benlik dedim eve geldim pcp arastirmaya basladim forumu gordum uye oldum burada aksu av'i gordum daha sonra nasildir guvenlimi felan derken yansin gezegen dedim kral breaker pullbub s ve kral pcp pompa siparisi verdim, siparisi verdikten sonra hemen aradim ne zaman kargoya verirsiniz bu gun efendim :) gercektende bi kac saat sonra kargodaydi takip numaralari girilmisti malzemeler elime ulasamadan yusuf beyi defalarca aramis pcp konusunda bilgiler almistim artik aramaya utaniyordum :) neyse malzemeler elime ulasti durbunu ayagini pompa montajini yaptiktan sonra bi kac sifirlama atisi yaptim tufegin bari 100lere geldi dedimki pompalayim :) basladim hava basmaya ama bi sorun vardi tufege hava gitmiyor :S yusuf beyi aradim yine anlattim boyle boyle, bana kral arms dan pcp montajini yapan ustanin cep telefon numarasini verdi onun anlattigi sekillerde yeniden montajladim pompayi sorun duzeldi aradim yusuf beyi tesekkur ettim ilgisinden dolayi, daha sonra pompaliyorum hatta pompanin ustune abaniyorum ayaklarim yerden kesiliyor yok :) kesinlikle tavsiye etmiyorum pompayi bu arada ! Daha sonra kan ter icinde yusuf beyi aradim yine dedimki abi bu pompayi ben geri vermek istiyorum tüp alacam mahvetti beni dedim ve ikiletmedi bile tabiki dedi ve kargoya vermemi soyledi, hemen pompayi gonderdim ilerki zamanlarda tupu alacagim insallah ama asil konu asil mesele yusuf beyin AksuAV'ın tutumu ve musteriye karsi duruşu ! Ben cok esnaf gordum malini sattiktan sonra musteriyi iplemeyen cok online alisveris sitelerinden malzeme aldim karsimda daha sonra muhattap bulamadan boylesini gormedim her aramamda ilgiyle alakayla yardimci oldu saolsun ve sorunlarimin hepsine cozum buldu tesekkurler aksuAv tesekkurler yusuf aksu :) unutmadan tufekle birlikte bir kutu pellet gondermis kutuyu actigimda manzara beni hayrete dusurdu tum peletler nizami formlari bozulmadan ezilmeden buzulmeden yaldir yaldir karsimda duruyordu, dedim ya ben cok alis veris yaptim sagdan soldan hepsiburada.com un gonderdigi peletlerde bile bozuklar cikiyordu ama bunlar tamamiyle nizami ve duzgunler. Ben ne aksuavi bilirdim ne yusuf beyi tanirim, hatta forumda tanidigim 1-2 kisi var onlarinda uye oldugunu biliyorum nicklerini bile bilmem ama kesinlikle sunu soylemeliyim artik aksuav kisiligiyle ticaret anlayisiyla gozumde bir numara aldigi paranin hakkini sonuna kadar veriyor. Dibine kadar helal olsun saygilar.:)

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• Yusuf beyin ilgisi ve esnaflığına diyecek yok.Anlattıklarınız çok normal geldi bana :)

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

• Aksu av dan bende kral bullup s 4.5 almıştım sonuçta yeni ürün diye kafam karışıktı ama sağolsunlar
    kırmayıp fabrikadan son seriden getirtip yollamışlardı.
    Bu arada mrt083 istersen benim silahla atışa gidebiliriz:)

Zoraki ultra 4.5

Air arms tx 200 4.5

hw 40 air pistol 4.5

• en düşük ayarda çok atış yapmak için aldım 4.5 i bizde ömerliye gidiyoruz ama sizinle de gitmek isterim hem tanışmak
    için hem yeni poligonlar öğrenmek için.
    Yakacık uğurmumcu zaten benim evimin ve iş yerimin olduğu yerler.

Zoraki ultra 4.5

Air arms tx 200 4.5

hw 40 air pistol 4.5

• tufegi henuz tam anlamiyla kullanmadim basinc az o yuzden rafa kaldirdim tüpü bekliyorum :)

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• Yusuf sağolsun müşterilerine karşı çok ilgilidir. ;d;

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Bende Yusuf Beyden bir kez alışveriş yaptım. Yanlış sipariş vermeme hatalı taraf olmama rağmen asla ilgisiz kalmadı ve sorunu en kısa sürede halletti. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca hediye olarak gönderdiği hedef kağıtları da çok mutlu etmişti beni :)

• Bende başlığı görünce üzülerek okumaya başladım çünkü eleştiri yapicaginizi dusundum k.bakmayın bende 2 kere de 7 parça ürün aldım kargoydu kararsizlikdi vesaire sorunlar oldu ama herseferinde problem yaratan değil çözümler sunan yorumları oldu inanın eşine zor rastlanır bir esnaf iyiki yusuf bey sizbu işi yapıyorsunuz ve iyiki sizi tanıdık bu arada ben Hüsnü Çakır yusuf hocam :) olurda okursanız hatriniza gelirim dedim ve reelde tanıdığım herkeze tavsiye ederim istanbul da yaşıyorum ama hiç düşünmeden tercihim hep yusuf bey olucak biliyorum ki kendisi tarafından mağdur olmuyacagim

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5
    kral puancher breaker 5.5

• Yusuf Bey'den Zoraki, Jsb peletler, tüfek kılıfları ve co2 tüpler gibi birçok ürün alışverişinde bulundum. Ödemeyi kredi kartımla yapıp sonra iptal ettirip havaleye dönmüştüm. Sonra onuda iptal edip kredi kartıyla ödemiştim. Sağolsun beni sabır ve anlayışla karşılayıp yardımcı olmuştu :)

Geçenlerde de İşgören Av'dan birkaç parça ürün alışverişim oldu. Sağolsunlar onlarda bana çok yardımcı oldular, ilgilendiler.

Bende esnafım ve işini doğru yapan, müşterisini üzmeyen meslektaşlarımı gördükçe mutlu oluyorum.
    Mesela alışverişlerimi büyük marketlerden değil, mahallemdeki bakkaldan yapıyorum. Ne zaman gitsem içeceğimi dolaptan kendisi arar ve en soğuk olanı verir. Markete gittiğinizde siz sorduğunuzda bile "hepsi orda dolapta" diye yanıt alacağınızdan hiç şüphem yok.
    Velhasıl kelam işini doğru yapan esnaf çok az kaldı. Kalanlarında kıymetini bilelim. :)

KRAL PUNCHER BULLUP 5.5 - BSA 8-32X44

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

HATSAN MOD 25 SUPERTACT 5.5

Sahteciliği sevmez,Harbiliği tercih eder.
    Oyalanmaktan nefret
    eder,Dakikliğe hayrandır.
    Emeğe saygı duyar,Emek hırsızlarını lanetler...

• Hayırlı uğurlu olsun bu arada ömerli de Nerede atış yapıyorsunuz arkadaşlar ? Ben de hem bu hobi yle ilgilenen yeni arkadaşlar tanımak hem de çok kısıtlı atış alanları olan büyük istanbulumuzda yeni atış alanları görmek isterim ... saygılar

• Yusuf bey'in müşteri memniyeti konusundaki namını bu hobiyle uğraşan hemen hemen herkes biliyordur heralde:)

• yusuf beyle bende alışveriş yaptım. harika bir esnaf fiyattada bayağı indirim yapıyor. kensini tebrik ediyorum iyiki güzel insalarımız var. güzel Türkiy'mi daha yaşanılır yapıyorlar

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• dun itibariyle puncher maxi ve pompa alarak bende aksu avdan ilk alisverisimi gerceklestirmis bulundum. Kendilerine zahmetlerinden dolayi cok tesekkur ediyorum. Guvenle alisveris yapilabilecek yerlerin olmasi cok iyi