AksuAV-Kısa Hikayemiz :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pompa zulüm pompa eziyet pompayı icat eden adam kör olmuş 8|

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen yasins ().

• pompa zulüm pompa eziyet pompayı icat eden adam kör olmuş 8|

hocam tüpü doldurtmak da başka bir eziyet bence...

KRAL PUNCHER BULLUP 5.5 - BSA 8-32X44

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

HATSAN MOD 25 SUPERTACT 5.5

Sahteciliği sevmez,Harbiliği tercih eder.
    Oyalanmaktan nefret
    eder,Dakikliğe hayrandır.
    Emeğe saygı duyar,Emek hırsızlarını lanetler...

• işin ciddiyetini bilmeyenler için şöyle anlatayım o zaman ; ilk pcp tüfeğim araştırmadım görüntüsü hoşuma gitti diye yanında bir tanede pompayla beraber aldım , tüple felan kim uğraşacak pompa alır istediğim zaman basarım havayı kullanırım, hemde maliyeti yok diye düşündüm :) 77 kilo 176cm boyunda birisiyim hem gücümü kullanıyorum hemde ayaklarım yerden kesiliyor tüm ağırlığımı veriyor 150barda mahvoluyorum pompanın önü sırıl sıklam terden :S dedim ya tecrübesizim ama pompayla hava basmanın pek tecrübeyle alakası yok mantıklı bi insan zaten kollarını ve bileklerini kırmadan vs kullanabilir yani tekniğine felanda baktım :huh: benim aldığım pompada dandik olabilir bilemiyorum ama pompa işini ben beceremedim alacak kişilerinde kesinlikle tecrübe etmeden almalarını onaylamıyorum saygılarımla g;$i

• işin ciddiyetini bilmeyenler için şöyle anlatayım o zaman ; ilk pcp tüfeğim araştırmadım görüntüsü hoşuma gitti diye yanında bir tanede pompayla beraber aldım , tüple felan kim uğraşacak pompa alır istediğim zaman basarım havayı kullanırım, hemde maliyeti yok diye düşündüm :) 77 kilo 176cm boyunda birisiyim hem gücümü kullanıyorum hemde ayaklarım yerden kesiliyor tüm ağırlığımı veriyor 150barda mahvoluyorum pompanın önü sırıl sıklam terden :S dedim ya tecrübesizim ama pompayla hava basmanın pek tecrübeyle alakası yok mantıklı bi insan zaten kollarını ve bileklerini kırmadan vs kullanabilir yani tekniğine felanda baktım :huh: benim aldığım pompada dandik olabilir bilemiyorum ama pompa işini ben beceremedim alacak kişilerinde kesinlikle tecrübe etmeden almalarını onaylamıyorum saygılarımla g;$i

sorun sizde değil pompanın sorunu bu zaten

Ben Webley Raider tüfeğime basarken sonlara doğru biraz zorlanıyorum ama zaten pompa ısındığında 5dk soğumaya bıraktığım için çok zor olmuyor.
    Bende o esnada dinlenmiş oluyorum. Almadan önce "pompa şöyle zor, böyle zor" diye okuduğumda gözüm korkmuştu ama küçük cc tüfeklerde çok da zor değil :)

KRAL PUNCHER BULLUP 5.5 - BSA 8-32X44

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

HATSAN MOD 25 SUPERTACT 5.5

Sahteciliği sevmez,Harbiliği tercih eder.
    Oyalanmaktan nefret
    eder,Dakikliğe hayrandır.
    Emeğe saygı duyar,Emek hırsızlarını lanetler...

• Ben Webley Raider tüfeğime basarken sonlara doğru biraz zorlanıyorum ama zaten pompa ısındığında 5dk soğumaya bıraktığım için çok zor olmuyor.Bende o esnada dinlenmiş oluyorum. Almadan önce "pompa şöyle zor, böyle zor" diye okuduğumda gözüm korkmuştu ama küçük cc tüfeklerde çok da zor değil :)

sizin ifadenizle de anladım ki artık benim pompa sorunlu o zaman ; ben 100-120 bar arası tüfeği düşürmüyorum ve bu şartlarda pompayı bağlayıp 3-5 defa aşağı yukarı yaptıktan sonra üstünde tepiniyorum resmen 8|

• Yusuf bey'in esnaflığını, bugün başımdan geçen bir olay neticesinde daha iyi anladım. Konu çok uzun anlatmayayayım. Kısa ve net söylüyorum Yusuf bey ile alışverişinizden hiçbir zaman sıkıntı çekmezsiniz. Tecrübeyle sabittir. ;)

• Yusuf bey'in esnaflığını, bugün başımdan geçen bir olay neticesinde daha iyi anladım. Konu çok uzun anlatmayayayım. Kısa ve net söylüyorum Yusuf bey ile alışverişinizden hiçbir zaman sıkıntı çekmezsiniz. Tecrübeyle sabittir. ;)

Alış veriş yapmasan bile arayıp sorup her türlü konuda bilgi alabiliyorsun. Gayet kibar bir şekilde yardımcı oluyor. Bazen kendisinde bulunan ürünü değil bulunmayan ürünü öneriyor; şu ürünü bekle gelecek onu alırsın diye. Önceliği ticaretten ziyade müşteri memnuniyeti :)

• vay be ne yusuf bey miş arkadaş :)ben de az önce alışveriş yapmak için sitelri geziyordum. aksu avda gezerken bir bakayım forumda birşeyler yazılmış mı diye baktım. kararımı verdim aksu avdan alıyorum şimdi :)

• vay be ne yusuf bey miş arkadaş :)ben de az önce alışveriş yapmak için sitelri geziyordum. aksu avda gezerken bir bakayım forumda birşeyler yazılmış mı diye baktım. kararımı verdim aksu avdan alıyorum şimdi :)

kesinlikle pişman olmazsınız. ben de bi kaç ay önce alış veriş yaptım kendilerinden. çok yardımcı oldular, her anlamda.

https://www.youtube.com/channel/UCjQg6CUWJXHv3VB2ZYFZ9DQ

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

Kral-4.5 mm-(ahşap kundak)

Zoraki (ATAKARMS) HP-01 Light 4.5 mm (Nikula red dot)

• adama nazar değdirdik. 2 gün önce deneme amaçlı jsb pelet aldım. kargo takip numarası girilmemiş. teslimat tarihi 18.12 yazılmış. fakat pazar günleri kargo çalışmıyorki. maşallah deseydik iyiydi :D

• kargo geldi fakat peletler hasarlıydı. kutu ezilmişti. aradım bildirdim. 500 peletin 189 u hasarlı dedim. birkaç gün sonra 250li yeni paket elimdeydi. adam esnaf!!! :thumbup: