Noktaatis Youtube Kanalı Sizlerle

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlısı olsun, elinize emeğinize sağlık.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• kanalınızaabone oldum bile. teşekkürler özelliklede regülatör takma videonuz benim çok merak ettiğim bir videoydu diğer araba camı ve araba tekerleği tahriat videolarında ucuz pelletlerin işe yaradığını göstermesi açısından güzel olmuş. videoların devamını dilerim emeğinize teşekkür ederim. birde nacizane ricam mod 125 vortex ve yaylı karşılaştırma chrony yapabilirmisiniz oda olmazsa vortexin hızını merak ediyorum. teşekkürler şimdiden.

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• kanalınızaabone oldum bile. teşekkürler özelliklede regülatör takma videonuz benim çok merak ettiğim bir videoydu diğer araba camı ve araba tekerleği tahriat videolarında ucuz pelletlerin işe yaradığını göstermesi açısından güzel olmuş. videoların devamını dilerim emeğinize teşekkür ederim. birde nacizane ricam mod 125 vortex ve yaylı karşılaştırma chrony yapabilirmisiniz oda olmazsa vortexin hızını merak ediyorum. teşekkürler şimdiden.

Öncelikle desteğiniz için teşekkürler. Ucuz pellet deyip geçmeyin mesajını başarıyla yansıttığıma sevindim. Özellikle de chrony ölçümündeki dup sayıları da en büyük ispatı. İlerde grupman videosu da çekip paylaşacağım işten güçten vakit buldukça. Vortex ve düz mod125 chrony sonuçlarını da ilk fırsatta sizin için test edeceğiz. Yalnız muhtemelen bayram sonrasında olur. İlginize ve önerinize teşekkür ederim.

• Tesekkurederim takipteyim sizi

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.

• abi biyerde senin yavaş çekim kamerası düşündüğünü okudum. Sony Rx10, rx100, casio ex-f1 işini görür heralde. Çok yüksek paralar harcamana gerek kalmayabilir.

• abi biyerde senin yavaş çekim kamerası düşündüğünü okudum. Sony Rx10, rx100, casio ex-f1 işini görür heralde. Çok yüksek paralar harcamana gerek kalmayabilir.

bende lg g3 var oda yavaş çekim yapıyor ama telefon dışından nasıl izlenir onu bilmiyorum :)

• tebrik ederim, ellerinize ve emeğinize sağlık......

Artemis süper poze 71 cm tek tetik enjektör

Hatsan AT44 S 10

• bende lg g3 var oda yavaş çekim yapıyor ama telefon dışından nasıl izlenir onu bilmiyorum :)

iPhone 6 ile saniyede 240 kare çekim yaptık. Oto cam atışı video sonu ağır çekimler bu şekilde kaydedildi. Ancak yeterli değil. 1000 kare ve daha yukarı lazım.

• Arkadaşlar bayramdan sonra yeni videolar çekmeyi düşünüyoruz. Hedef olarak neye ve kaç metreden atış yapalım? 5.5 mm Pellet türleri bol miktarda mevcut. Tahribatını merak ettiğiniz nesneler neler? Sizlerin istekleri doğrultusunda çekmek istiyoruz.

• maden suyu şişelerini arka arkaya dizip hangi pelletin tek atımda kaç tanesini parçaladğını test edebilirsiniz mesela bu da benım naçizane fikrim :)

• Merhaba benim tercihim teneke kutular ve merak ettiğim mesafeler 100m ve üzeri olanlar. Özellikle yaylı havalılar ile bu mesafeleri deneyebilir misiniz?
    Malum pcp lerde bu mesafeler çokta zor değil. Ama iş yaylılara gelince bu mesafeler ciddi anlamda zorlaşıyor. Değerlendirmeniz dileğiyle.
    Simdiden hayırlı bayramlar!

Benjamin Titan Nitro 5,5mm/Hawke Vantage 3-9x40 AO Mildot

• gerçekten imkan varsa yaylılar ile çekilmesini ben de isterim malum kanal açan herkes hep pcp ile videolar çekiyorlar

• hocam benim tavsiyem balistik jel veya macun benzeri bir maddeye ateş edilerek Peletlerın penetrasyon testini yapabilirsiniz.
    Bu konu yabancı ülkelerde daha çok yapılan bir test ama ülkemizde böyle bir test kapsamlı olarak yapılmadı.

• hocam benim tavsiyem balistik jel veya macun benzeri bir maddeye ateş edilerek Peletlerın penetrasyon testini yapabilirsiniz.
    Bu konu yabancı ülkelerde daha çok yapılan bir test ama ülkemizde böyle bir test kapsamlı olarak yapılmadı.

Emrah hocam balistik jel yapmak için gerekli sığır jelatini ülkemizde çok pahalı. Markette satılan jöle ile deneme yaptım fakat uygun olmadı. Geriye cam macunu ve parafin kaldı. İlk fırsatta onları deneyeceğim. En uygun malzemeyi bulunca mutlaka video çekeceğim. Elimizdeki pelletleri daha çok sert zemine çarptırarak deniyoruz. Ancak yabancılardaki gibi ne kadar saplanıyor, nasıl bir genişlemeye sebep oluyor vs tarzında bilgiye sahip değiliz. Ağır çekim kamerası arıyorum uygun fiyata. Ekipman eksiğimiz var. Zaman ve imkan buldukça tüm merak edilenleri çekip paylaşacağım.

• Sabunla yapılabilir. Banyo sabunu. Hem ucuz hem temiz.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!