Noktaatis Youtube Kanalı Sizlerle

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sabunla yapılabilir. Banyo sabunu. Hem ucuz hem temiz.

Sabun sert olacağı için muhtemelen parçalanır. Ayrıca büyük bir sabun gerekir 20x50 gibi. Birde sabunu kesip pelletin izlediği yolu göstermek sıkıntı olur. Daha çok şeffaf ve hamur kıvamına yakın bir malzeme bulmalıyım. Parafin en uygunu galiba.

• Benim komik bir fikrim var :) marketten piliç alıp ona tahribat denemeleri yapsak. aslında herkesin merak ettiği birşeyde olur canlıya atılınca ne gibi sonuçlar çıkkıyor meraklar giderilir mi acaba :)

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• Benim komik bir fikrim var :) marketten piliç alıp ona tahribat denemeleri yapsak. aslında herkesin merak ettiği birşeyde olur canlıya atılınca ne gibi sonuçlar çıkkıyor meraklar giderilir mi acaba :)

Muhtemelen göğüs kafesi boşluğuna denk geleceği için delip çıkar. Sağlıklı bir test olmaz zannetmem.

• piliçin but kısmına atışlar yapılır elimizdeki imkanlar bu napalım :)

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• hocam gamonun rocket peletini araba camında neden demediniz acaba varmı bir nedeni yoksa elinizde bulunmuyormuydu video çekerken?

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • hocam gamonun rocket peletini araba camında neden demediniz acaba varmı bir nedeni yoksa elinizde bulunmuyormuydu video çekerken?

Gamo rocket pellet maalesef karma pellet kutusunda 1 tane kalmıştı. O yüzden deneyemedim. Diğer test videolarını çekmeden önce pellet seçimi ile ilgili kısa bir anket yapıp çıkan sonuca göre testi gerçekleştireceğim. Çünkü forumda ilginç türden pellet kullananlar var benim daha hiç denemediğim. Elimdeki 13 farklı tür pellet bile az geldi yani

• Gamo rocket pellet maalesef karma pellet kutusunda 1 tane kalmıştı. O yüzden deneyemedim. Diğer test videolarını çekmeden önce pellet seçimi ile ilgili kısa bir anket yapıp çıkan sonuca göre testi gerçekleştireceğim. Çünkü forumda ilginç türden pellet kullananlar var benim daha hiç denemediğim. Elimdeki 13 farklı tür pellet bile az geldi yani

Bu forumda görmüştüm. Peletin ucuna çakmak taşı koyup geceleri kıvılcım saçmışlar. Gerekli videolar çekildikten sonra sadece eğlence amaçlı pelete çakmak taşı ,çatapat - 'hani oyuncak tabancalara takılan'- falan takılarak eğlenceli içerik üretilebilir.

• Arkadaşlar yeni videomu ekliyorum. Ağır çekimler 480 fps ile slow motion kayıt yapılmıştır. Ancak o hız bile havada giden bir pelleti görüntülemek için yeterli değil maalesef. Henüz 1000 fps slow motion kayıt yapan kameramız elimize ulaşmadı. O yüzden şimdilik bu görüntülerle yetinmek zorundayız. Umarım beğenirsiniz. Keyifli seyirler dilerim.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Çakmak taşı ile kıvılcım saçan pellet denemesi de yaptım arkadaşlar. Video hazır, en kısa sürede montajını yapıp YouTube kanalına ekleyeceğim. Yapımı gerçekten çok basit. En önemlisi de gece bu pelletlerle atış yapmak çok eğlenceliymiş :) Birden askerliğimi anımsattı bana :)

• Kanalınız hayırlı olsun. Destekleriz. Abone oldum. İçerik için yardımcı olmaya çalışırız.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Harici İçerik www.youtube.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Yeni video yayında arkadaşlar. Çakmak taşlı pelletlerle atış yapmak gayet güzel görüntü veriyor :) Uzun mesafe atma fırsatım olmadı. En yakın zamanda onu da deneyeceğim. Keyifli atışlar dilerim herkese.

• tebrikler sn. macho18 emeğinize sağlık. Aynı uygulamayı 4.5 mm. İle Yapmak isteyen arkadaşlara bendende bir bilgi; rws hollow point saçma ile aynı şekilde yapılabilir, saçma küçüldüğü için uhu bir kağıt üzerine dökülür kürdan yardımıyla pellete sürülür. Saygılarımla

• 2017 Adana Field Target Yarışması, dürbün sıfırlama ve birkaç basit bilgi videosu ile kanalımız güncellendi. İyi seyirler dilerim.

• Eline Sağlık Mehmet hocam yalnız acil kilo vermem lazımmış onu gördüm. Yalnız Tüfeği fırlatıp attığım sahneyi kaçırmışsın. :D :D :D

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Yarışmanın tamamını içeren video çok uzun oldu. Ödül törenini ve sporcuların atışlarını ayrı ayrı da yüklüyorum.