Kral mega ile uydu alıcısı parçalama

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mesafe 25m. pelet 22grain gamo, tam güçte aış yapıldı.Öndeki plastik paneli delen saçma uydunun iç malzemelerini buduyarak arka saçta bombe oluşturup kaldı.Deneme amaçlı attığım başka markalardan sadece ince mehmet sacı delip geçti, ucunun sivri ve hafif olmasının bir etkisi varmı bilmiyorum.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• uydu alıcısı mac sirasında arızamı yaptı :) intikamınız acı olmuş :)

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• Ben pek mac seyretmem:) eski bir cihazdı, beslemesini bir kaçkez elden geçirdim, bu kezde tunerden sorun yaptı az kanal buluyordu atıl hale gelince bize hedef tahtası olarak hizmetini sonlandırdı.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• Güzel cezalandırma yöntemiymiş. Evdeki sorun çıkaran aletlere gözdağı niteliğinde :)