Hatsan Suoer Nova Reg hakkında bilgi lazım almayı düşünüyorum da

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba sevgili froum üyeleri hatsan super nova reg yeni bir tüfek alanlar silahın + sını - sisini yazarlarsa ve yapan varsa chorono testini yazabilir mi? merak ettiklerim
    1 kaç atış yapıyor
    2 mesafe atılı yaptınızmı
    3 ağırlığı nasıl ayakta atılırken silah öne doğru ağırlık veriyormu?
    4 6lt 300 bar scuba tüp ile kaç defa doldurulur.
    5 doldurup tüpü yanına almadan bir gün idare edermi?
    5 işçiliği nasıl kundak nasıl kaynak iyi yapılabiliyormu
    6 dürbün vs takılıyken kaç kilo
    yardımcı olacak arkdaşlara şimdiden çok teşekkür ederim saygılar sevgiler.

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• forumda ve facebook grubunda çoğu sorunun cevabını bulabileceğin çalışmalar mevcut. İyi günler.

• orumda ve facebook grubunda çoğu sorunun cevabını bulabileceğin çalışmalar mevcut. İyi günler.

faceboom arama yapıla bilen bir yer değil ki üstad. sizin gördüğünüz gönderi 1gün sonra kayboluyor.forumda baktım ama göremedim bir inceleme yoksa konuyu neden açayım :). ilginize ve yardım amaçlı bilgilendirmenize teşekkür ederim.

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.

• Paylaşımlarla ilgili özel mesaj attım umarım işine yarar. İyi günler.

ilginize teşekkür ederim çok işime yaradı.