Bozkurt Av Kusurlu Mal-Sıkıntılı Alışveriş

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bende bozkurt avdan hercules bully aldım geçen ay.. Yanında verdikleri optima dürbün sıkıntılı cıktı.. Aradım.. Adamlar pişkin pişkin o dürbün hediye dediler.. İş ahlakları sıkıntılı...

• Bende bozkurt avdan hercules bully aldım geçen ay.. Yanında verdikleri optima dürbün sıkıntılı cıktı.. Aradım.. Adamlar pişkin pişkin o dürbün hediye dediler.. İş ahlakları sıkıntılı...

Sizin durumu hatırlıyorum. Geri göndermenizi umuyordum. Dürbün arızalı deseydiler de nasrettin hoca usulü gibi hediye derdiniz.

• Bahsi geçen firma ile ilgili görüyorumki forumda şikayetçi çok. Bende bir ay içerisinde yüklü miktarda alışveriş yapmayı düşünüyordum kendilerinden. Bu okuduklarımdan sonra bedava verseler bir şey almam. Forumlar bu gibi durumlarda bilgilendirme açısından çok iyi oluyor.

:D Takdir Ediliyorsanız Değil,Taklit Ediliyorsanız Başarmışsınız Demektir. :D

• Sayın coolermaster, kararınız isabetli olmuş. Daha ilgili firmalar var. Sattığı ürünün arkasındalar.

• bahsi geçen firmadan bende bir hatsan almak istiyordum fiyatıda oldukça makul bir fiyattı ama yorumları okuduktan sonra vazgeçtim bilgilendirme yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum..