Stoeger cougar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kullandım pek sevmedim , namlusu çok kısa boyutuna göre ağır ve fazla tepiyor beretta 92fs alın çok daha hayırlı olur..

HATSAN MOD 25 SUPER CHARGER 5.5mm

ATA NEO 12 KİNETİK TAKTİKAL

• Baretta glock sig p226 gibi kompakt modellere rakip olarak taşınma açısından daha kolaylık olsun diye piyasaya sürmüş. F92 iri bir silah. Yoksa kalitesi kendini kabul ettirmiş. Kompakt olarak glock ve p226 ile kıyaslandığında fiyat farkı çok fazla. Ama nihayetinde baretta kuruluşu. Tutukluk yapma gibi sorun oldumu?

• Stoger oldukça kalın bir tabanca , 50 kadar atış yaptim tutukluga rastlamadım isabet olarak ne iyi ne kötü zevkler ve renkler tarışılmaz lakin taşıma açısından dusunuyorsaniz fiyat performans olarak zig m14 daha taşınabilir bir tabanca estetik olarak da benim daha çok hoşuma gidiyor..

HATSAN MOD 25 SUPER CHARGER 5.5mm

ATA NEO 12 KİNETİK TAKTİKAL