Weinrauch hw 97 k acil yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhabalar meydan avdan almış olduğum hw97 k tüfeğin kutusunu açtım mermiyi sürdüm kurma kolunu kurdum tüfek Pelleti çok yavaş atıyor ve sesi inanılmaz az çıkıyor sanki yayı yokmuş gibi ne yapacağımı söylermisiniz

• öncelikle tüfrğinizin kalibresi nedir kulladığınız pellet nedir hw 97 güç silahı değildir isabet içindir sesine gelirsek güçlü bir tüfek olmadığı için ve kendi dahili moderatörü sesin çıkmaması normaldir.

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• sayın laqqer tüfeğim 5.5 hw 97 k evet yeni yay montajını youtube izleyerek yaptım sizce BY tüfek için en isabetli pellet hangisi

• sayın laqqer tüfeğim 5.5 hw 97 k evet yeni yay montajını youtube izleyerek yaptım sizce BY tüfek için en isabetli pellet hangisi

tüfeğiniz için jsb öneririm 5.5 mm ama 16 graimi geçmesin 15.43 gr olabilir.

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• şu anda kullanmış olduğum gamo Pro match 15.43 grain grupman biraz zayıf sanki birde jsb getirelim o zaman bu tüfeği alma nedenim ilk tüfeğim gamo hunter Extreme 1250 çok güçlü bir tüfek ancak hassasiyet yok ardından bt 65 aldım hem tüp hemde kompresör zaten vardı buna rağmen bu işlemin çok hantal bir işlem olduğundan ve bt65 çokda hoşuma gitmediğinden arsştırmalarım beni bu tüfeğe yönlendirdi kendim avukatım ve yivli tüfek sahibiyim amacım optikle atış yapmak ve atış yapmayı seviyorum hayırlısı inşallah umarım bu tüfekten memnun kalırım.

• 6ftlb den az hw97 mi olur, dalga geçer gibi...normalde gayet zararsız bir gücü var zaten 12ftlb civarı, iyice suyunu çıkarttılar bu işin...

• fabrika çıkışlı 5.5 kalibre 4.5 'e göre daha az ses çıkarıyor, söktüğünüz yayı takmakta zorluk çektiyseniz muhtemelen gücü düşürülmemiştir, 12 fpe ile 15 fpe lik yaylar arasında 3-5 bogum fark var 12 fpe yayı çok kolay taktım, 6 fpe yay çok daha kolay takılabiliyor olmalı satın aldıgınız yeri arayıp tüfek durumunu ogrenebilirsiniz

||

• doğrudur iki çap da elimde mevcut, tüfek gücü yay ile ayarlanıyor vmach kit taktığımdan fabrika yayı dışarıda duruyor akşam resim çekip gönderirim boğum sayısı sizin tüfeğin boğum sayısı ile uyuşuyorsa güçte sorun yok demektir.
    5.52 pelletler namluya sıkı sıkıya oturuyor, 5.51 veya 5.50 pellet ile deneyip daha yüksek güç elde edebilirsiniz, 3 farklı pellet ile test yaptım gücü sıkı oturan pellet ile 13 fpe, namluya rahat giren pellet ile 15 fpe olarak çıktı. optimum ağırlıkta pellet kullanarak maksimum gücü yakalarsınız buda 13-16 grain arasıdır kanaatimce, 13 grain civarı 5.51 pellet denerseniz sanırım maks. performansı olacaktır.

||

• Syn Serkanst 15 cevaplarınız için teşekkürler yayı kendim taktım v match kit kendim takabilirmiyim ayrıca siz bu kiti nerden temin ettiniz.Teşekkürler..

• Ayrıca tüfeğin Pelleti bence jsb 13.43 grain pellet 25 yardda 1 inch grupman yapılıyor bence yeterli siz hangi marka grain hangi pellet de karar kıldınız 5.5 için

• jsb, krm ve hn kullandım, en iyileri jsb exact ve rs ile hn barracuda isabeti aynı işten artan vaktim kısıtlı olduğundan daha fazla çeşit deneyemedim

grupman yapmaya musait olmayan bir atıs alanında atıyorum ne yazıkki eğim ve ruzgar çok fazla ancak şişe kapağını 50-60 metre mesafeden her iki tüfekle hemen hemen her atışta vurabiliyorum buda yaklaşık 2.5-3 cm grupmana denk geliyor

vmach takabilirsiniz zor degil ancak ben acemiyim 4 defa tüfeklerimi söktüm, herseferinde de zorlanarak taktım tavsiyem bilen biriyle yapmanız, bulunduğunuz yerdeki hobidaşlarınızla bir buluşmaya katılırsanız iki saatte söküp takarsınız. "hw97k dissamble" ile aratın youtube da sokum videoları mevcut, gerekli ekipmanlarıda unutmayın
    http://www.airgunbuyer.com/sub…=V-Mach%20Custom%20Tuning

JSB-Diabolo-Jumbo-Exact-Express-552-1435-grn-Havali-Tufek-Sacmasi

JSB-Diabolo-Jumbo-Exact-552-1589-grn-Havali-Tufek-Sacmasi

JSB-Diabolo-Exact-Jumbo-RS-552-1343-grn-Havali-Tufek-Sacmasi

jsb lerden 5.52 ve 5.51 deneyerek en uygun grupmanı yapacak pelleti seçebilirsiniz her tüfeğin sevdiği pellet farklı oluyor, bir de tüfeğin yayının alışma süreci var yaklaşık 2000 atış sonrası hem siz hemde yay iyice alışmış olacaktır yerinizde olsam bir süre daha fabrika çıkışlı haliyle devam eder eğer ihtiyaç duyarsanız modifiye ederdim yeni almışsınız henüz tüfeğin tadını çıkartmamışsınız.

||

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

buda tüfeğin sesi sabah kaydettim

||

• Cevaplarınız için teşekkürler dediğiniz gibi attıysam toplamda 1000 pellet atmamışımdır 1000 daha attıktan sonra tekrar bilgilerinize başvurabilirim tekrar teşekkürler saygılar