Kral Puncher Pro Slincer Kutu açılışı ve ilk izlenimler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır ara verdiğim PCP sevdama yeniden başlamaya karar verdim ve estetik olarak hoşuma giden Kral Puncher Pro ile alakalı ilk izlenimleri video ile paylaşmaya çalıştım. ilerleyen günlerde grupman ve hedef atışlarım da olacak. şimdilik hoşçakalın. link aşağıda;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Hayırlı olsun güle güle kullanın, inceleme için teşekkürler.

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • öncelikle hayırlı olsun güzel tüfek bende aldım ama kundak tonlarıda mevcut açık kahve rengi sizdeki renk birde gri gibi olan siz diğer kundak renklerini gördüyseniz yorumlarınızı bekliyorum

• hayırlı olsun. yakışıklı tüfek.atış videolarını da bekliyoruz.

Gamo CFR Whisper .177

• öncelikle hayırlı olsun güzel tüfek bende aldım ama kundak tonlarıda mevcut açık kahve rengi sizdeki renk birde gri gibi olan siz diğer kundak renklerini gördüyseniz yorumlarınızı bekliyorum

Teşekkürler. Video yu çok kaliteli bir şekilde yüklemeyemedim bendeki kundak koyu kahve aslında. 12 dakikalık video 1.7 GB tutunca mecburen kaliteyi düşürdüm :) eğer diğer kundakları görme fırsatım olursa hem foto çekerim hem de incelemeye çalışırım. İyi günler