dürbün ayakları için alyan başlı civata nereden bulurum?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Tek parça dürbün ayaklarında kullandığımız alyan başlı civataları nereden temin edebilirim. Bir tanesini kaybettim, diğer civatalarda da yalama oldu olacak modunda civatalar var. Bir miktar alayım yedekte dursun diyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    iyi günler.

• emre bey mersın sanayısıne veya cıvarınızda buyuk hırdavatcı varsa malum vıda ıle gıdersenız rahat bısekılde bulabılırdınız hırdavtcılarda

• Ben bulunduğum ilçeyi didik didik ettim sormadığım yer kalmadı ve bulamadım.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• istanbul için yazabilirim samet hırdavat imes sanayi sitesi. erkan cıvata imes sanayi sitesi. yani imes sanayi sitesinde istediginiz malzeme bulunur. acil olan arkadaşlar bana istedigi ölcüleri göndersin ben ona istedigini gönderim.

Kral puncher pro 5.5 Hawke Vantage 4-16x50 AO IR

Gamo shadow sport 4.5 Hawke Vantage 4-12x40 AO

cometa lynx v10 5.5 discovery hi 6-24x50 SF

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil. (Fuzuli)

• Ölçü yazabilirseniz yardımcı olabilirim inşaALLAH. Çalıştığım sanayi de tedarikçimiz var çeşit yapıp size kargo ile gönderebilirim, şirketin de kargo şirketleri ile anlaşması var kargo da uygun gelir size. Bu şekil de yardımcı olabilirim size.

ALLAH c.c. diyen kişi mermere geçirir dişi, ALLAH c.c. demeyen kişi muhallebi yerken kırar dişi.

Hatsan mod 87qe vortex 5.5mm
    Zoraki HP-01-02 4.5mm

• tüm şehirlerde vardır.Arayacağınız civatacı

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• osmaniye ve mersindeki arkadaşlar adanaya gelirse bana uğrasın her tür civata var. olmadı sıfırdan yaparım tornada