​Kral Puncher Pro LW Namlulu pcp için ​ çıkıs tarihi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeğin fiyatını çokta artırıcak bir durum yok .zaten hali hazırda kral fiyatları bol bol şişirmiş durumda ...mesela tüfeğe bullpup kundak taktılar 300 tl zam geldi tüfeğe..
    Bence bu tüfek çıkar .zaten tüyoyu aldık coming soon:).Kral mantıklı işler yapıyor ,böyle bir tüfekte çok mantıklı olur . lw ile çıkarsa o zaman gerçek kral olurlar.

• Asıl sorulması gereken soru şu ;

1500 tl civarındaki kral pro nun LW namluya sahip bir modele yükseltiğinde satış rakamı ne olacak ? 3 bin tl olursa lw bekleyenler bu fiyatlara bu tüfeği tercih edecek mi ?

Bana göre bu riskler üretici ve para kazanma odaklı bir firma için en önemli kriterdir.

Lw namlu yanlış bakmadıysam 100euro ..civarı toplu alımda daha uygun olur .kendi namlularına harcadıkları masraflarıda çıkınca fark hatsandaki gibi olması lazım ..iki kat artıcak bir durum yok bence..ama bu kadar bu muhanbet döndükten sonra iyice değere binicektir orası ayrı ..alın size lw 500zam :)

• Lw namlu yanlış bakmadıysam 100euro ..civarı toplu alımda daha uygun olur .kendi namlularına harcadıkları masraflarıda çıkınca fark hatsandaki gibi olması lazım ..iki kat artıcak bir durum yok bence..ama bu kadar bu muhanbet döndükten sonra iyice değere binicektir orası ayrı ..alın size lw 500zam :)

Umarım dediğiniz gibi olur. Biz müşteriyiz. Beklentimiz hep ucuz ve kaliteli bir şeyler kullanmak. Böyle olursa seve seve alırız. Ama böyle olacağını maalesef düşünmüyorum.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• kralın namluları kötü değil ama lw namlu getirmeyeceklerse kendi namlularına şok yapsalar daha iyi olur, bizzat kral mega ile 25 mtden 5 mermiyi aynı delikten geçirdim ama şok olması dahada isabetli kılacaktır tüp hacminide arttırmalı elimdeki tüfeği sattım yeni bir kral almak için daha ne kadar bekleriz bilmiyorum. :D

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• Umarım dediğiniz gibi olur. Biz müşteriyiz. Beklentimiz hep ucuz ve kaliteli bir şeyler kullanmak. Böyle olursa seve seve alırız. Ama böyle olacağını maalesef düşünmüyorum.

hatsan 30-40cm lik yayli namlusunu lw den 40 euro ya aldigini hatirliyorum, pcp namlusu da 50 euroyu gecmez hérhalde.

• Almasına alırda, ya lw ureticisi, namlu satışı ile ilgili hatsan ile özel bir anlaşma imzalamış ise? Mesela ülkemize hatsan'dan başkasına lw namlu satamamak gibi. Yoksa yüksek sesle uzun zamandan beri dile gelen bu talebi Kral neden görmemezlikten gelsin.

• ben sahsen lw namludân hic haz etmiyorum, namlunuñ yivleri iyi islenip namlu havsasina dikkat eďilirse isabeti yeter, tabi soklu oluŕsadâ daha az pelĺeþ secér...

• Sadece kral puncher kullanmış biri olarak soruyorum lw namlunun getirsi ne olur 100m mesafeden kola tenekesinin alt yuvarlağını hemen her atışta vurabiliyoruz benim tüfeğimle 10cm kadar gurupman yapıyor lw namlu olsa idi bu 10cm ne oalcaktı?

• Forum dan öğrendiğim kadarıyla , Hatsan lw namluyu da lw olmayan namluyuda kendi üretiyor tabiki lw nin izniyle , kullanıcıların dediğine göre arada çok ciddi fark olmadığıdır.

'.

]

• KralArmsın kendi namlularının yivsetlerinin incelemesini bir arkadaşımız resim veya video ile paylaşırsa
    konuya biraz daha netlik getirilmiş olur.
    Alıcılar içinde bir fikir olur en azından.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• LW namludan bir haber yok herhalde.
    Eskiye göre yeni namlular nasıl yivsetlerde bir iyleşme varmı acaba.

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• merhabalar, şuana kadar 4 farklı kral pcp tüfeği inceleme ve gurupman yapma şansım oldu, inanıyorumki LW namludan aşşağı değildir şuanki kullanılan namlular.. inanıyorum ki her geçen günde çok daha iyisi yapılacaktır.. ilk fırsattada namlunun içini resimleyebilirsem buraya ekleyeceğim.. saygılar

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24

• Cevap için teşekkürler bizde kullanıcı olarak daha iyisini ve hesaplı olarak almaya çalışıyoruz.
    Biliyorum teknolojiye yetişemeyiz .
    Namlu içi resimlerini bekliyorum tekrar teşekkür ederim.

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• Cevap için teşekkürler bizde kullanıcı olarak daha iyisini ve hesaplı olarak almaya çalışıyoruz.
    Biliyorum teknolojiye yetişemeyiz .
    Namlu içi resimlerini bekliyorum tekrar teşekkür ederim.

asıl ben teşekkür ederim Hamza bey, bilmiyorum bu lw namluları dışardanmı getirtiyoruz yoksa patent ücretimi ödüyoruz ama inanın gücüme gidiyor almanyaya verdiğimiz bu paralar.. yerli namluları hatasız yapıyoruz deseler inanmam, hatasızda zaten iş olmaz.., önemli olan her geçen gün daha güzel iş çıkarmakları, bence bunuda çok güzel başarıyorlar, gurur duyuyorum benim memleketimde böyle üretim yapan firmalar olmasından..

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24

• Haklısınız size katılıyorum.

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• Telefon ile Çekmeye çalıştım ama odaklanma problem oluyor görüntü net değil :( 100barda olan kral bullpup, 200barda olan bt65 LW namlu.. Birde kralın pellet sürülen yerden içeriye ışık tutarak çektim..

Görüntü net değil fakat çıplak gözle gördüğüm kadarı ile yiv ve setler iki namludada birbirine çok benziyor..

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24

• Sağolasın üstten ikinci resimde güzel görünüyor.
    Emeğine sağlık ellerin dert görmesin.
    Selamlar.

Gamo Hunter 440 4,5 mm

• Ben teşekkür ederim efendim, selamlar saygılar :)

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24

• Soldaki kral namlu sağdaki lw namludan çıkan pellettir, aralarında belli belirsiz bir fark var, sadece lw namlunun iç çapı biraz daha darmış gibi görünüyor, fakat her iki namludada, namlunun başından sonuna kadar pellet kesinlikle boşluğa düşmüyor,

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24