Kral puncher maxi ve kral puncher s arasındaki fark.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kral puncher maxi s ile kral puncher s modelinin arasındaki fark nedir?
    fps olarak ikiside aynı ancam fiyat olarak farklı.

• standart kundak ile üç farklı modeli var ,puncher,puncher maxi,puncher mega,sırasıyla 230 cc tüp-48 cm namlu,280 cc tüp-53 cm namlu,330 cc tüp-58 cm namlu, W ibaresi olan ceviz kundak, S ibaresi olan plastik kundak,bir de puncher bullpup var,aralıranda en güçlü olan mega modeli diğerleri aynı güçte.

• peki puncher yerine maxi veya mega almak aradaki fiyat farkına değer mi. yoksa hobi amaçlı puncher iş görür mü?

• zevk ve bütçe meselesi,bu sıralar arkadaşlar hep megayı tercih ediyorlar,sadece onun yanında scuba tüp şart,pompa insanı bezdiriyor muş, bu sıralar puncher de kampanya var pompa ,tüfek 800 lira ,pompa bu silahta bir nebze daha kolay çekilir,megaya göre biraz düşük gücü var ama bu aynı hava ile daha fazla atış demektir.

• standart kundak ile üç farklı modeli var ,puncher,puncher maxi,puncher mega,sırasıyla 230 cc tüp-48 cm namlu,280 cc tüp-53 cm namlu,330 cc tüp-58 cm namlu, W ibaresi olan ceviz kundak, S ibaresi olan plastik kundak,bir de puncher bullpup var,aralıranda en güçlü olan mega modeli diğerleri aynı güçte.

Teşekkür ederim bende bunlar arasındaki farkı merak ediyordum.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• ben iki tufegide denedim atis yaptim maxi tup hacmi olarak dusuk ola bilir ama guc oraninda ikiside ayni gucte . Tahribatlari da ayni .maxinin hisabet orani daha cok hosuma gitti mega'nin da atis yapma suresi daha uzun. Pellet olarak jsp exxact monster jumbo 4.5 calibre 18.25 gr pellet kullandim ben maxi aldim gayette memnunum.

• kral armsin sitesinde breaker w 1050 fps yaziyo aksuav sitede 950 fps yaziyor
    Tam net bir deger yokmu.

breaker.ların ilk serisi 1050 fps, sonrakiler 950 diye biliyorum.

Hatsan Nova Tactical 5.5mm (0916-20010) + Leupold 6-24x60 Mark4 ;tufey#

Hatsan Mod 75 5.5mm (1113-08182) + Ansar 3-9X50 ;tufey#

Hatsan At-44 Long Qe Bullpup RG SE (0814-20794) + Beileshi 6-24X50 ;tufey#

Kral Puncher Maxi 5.5mm W (15-P1448) + Bushnell 4-12X40 ;tufey#

Kral Puncher Pro 5.5mm (16-P1661) + Leupold 6-24X60 ;tufey#

Zoraki Ultra Hp 01-02 (00138) 4.5mm + Reddot £tabanxalı$

[Resim Engellendi: http://www.imgim.com/npkvwl.png]

• Tam güçte 18 grain jsb'yi 800-850 arası, 27 grain ince mehmeti de 700-750 arası atıyordu hatırladığım kadarı ile bu konuyu fabrika teknik servisiyle zamanında görüşmüştüm verdiğiniz değerlere uymuyor tüfek diye,verdikleri cevap: atış sayısını yükseltmek için çıkış hızını düşürdükleri yönündeydi

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶