Hatsan BARRAGE Yarı otomatik pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçtiğimiz günlerde sayın Bahtiyar Taşyağan`ın desteğiyle HAVALI SİLAH TÜRKİYE adlı gruplarında, Kerem Yücel ve Levent Bülbül`ün bir ilke imza atıp canlı yayın vasıtasıyla tanıttıkları yeni çıkan yarı otomatik pcp tüfeğimiz `BARRAGE` ın tanıtım videolarının tek parça hali youtube kanalına yüklenmiştir. İyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Başlıktaki video silinmiştir. Yeni yüklenilen videonun linki ektedir:

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Cumartesi bir aksilik çıkmaz ise yarı otomatik pcp tüfeğin bullbup kundaklı versiyonu da tanıtılacakmış.

• Alparslan Şen'in de bi incelemesi olmuş ;

Fx Impact M3 Bronze

• her şey çok güzel de ben tipini bir türlü beğenemedim :)

bakalım bullpup nasıl olacak.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• açıkçası bu kundak benimde hosuma gitmedi bullpup daha iyi olur umarım :)

• Açık söyliyim ne tipini ne de ismini beğendim bu kadar kötü bir şekil bulmak için bayağı kafa yormak gerekir ismi de barrage diğer markaları örnek alıp ilgi çekici bi isim koyar insan çok itici olmuş.

"Ali Bumaye"!!!

• Gayette de güzel olmuş. Üreticilerimiz teknolojiye genelde hep zamanı geçince sahip olurlardı. Hatsan in sırf bu konuda onculerden biri konumunda olmasi bile alkışlanmayı hak ediyor.

• Çok güzel görünüyor kozmetik olarak benden tam not aldı ancak isim verilirken neden böyle bir tercihte bulunulmuş anlayamadım.

Yeni ürünleri hayırlara vesile olur inşAllah :)

• Gayette de güzel olmuş. Üreticilerimiz teknolojiye genelde hep zamanı geçince sahip olurlardı. Hatsan in sırf bu konuda onculerden biri konumunda olmasi bile alkışlanmayı hak ediyor.

Zamanı geçeli yıllar oldu fx revolution var , evanix speed var , steyr hunting var , huben k1 var , var da var hatsan baktı işler kötü gidiyor müşteriler sesini yükseltmeye başladı bunu çıkardı, kralarms da aynı politikayı izliyor kaybeden hep müşteri oluyor yerli yarı otomatik pcp tüfeği yıllardır istiyordu herkes, her ne hikmetse son 1 yılda önceki senelerin toplamından 10 kat daha fazla model piyasa sürmeye başladı Hatsan ve hepsi de at44ün bt65in makyajlı hali bu ilerlemek değil geçiştirmektir.

"Ali Bumaye"!!!

• müşteriler olarak biz, Hatsan'nin yeni veya devşirme ürün çıkarmasindan neden kaybeden olalim. Kimse zorla Hatsan alacağız demiyor ki, isteyen istediğini alır ve kullanır. Kaldı kı Hatsan ve Kral gibi yerli üreticilerimiz olmazsa hobimiz ülkemizde bu pozisyonda bile olamazdı . FX, Daystate veya Evanix gibi markalar her hobidaşın bütçesine uymayabilir.

• Hatsan veya Kralarms devşirme yapamıyor sıkıntı orda zaten, ürünü üretip koyveriyor ondan sonra aldığın ilk günden daha ilk atışta arıza verip hevesini kaçırıyor insanın, yarım yamalak kopya yapıyorlar bu adamlar o kadar fuar gezip birsürü model görüyorlar ama çıkardıkları ortada, yaptım bu kadar oldu demeye getiriyorlar.Ve emin olun hobinin olduğu yerde saymasında Hatsanın tekelciliğinin payı büyük.

"Ali Bumaye"!!!

• Birde istersen şu açıdan bakalım. Ekonomisinin rakiplerinin bulunduğu ülkelere göre stabilize olmadığı, üretmenin, ihracat yapmanın özveri ve emek gerektirdiği ülkemizden, bu hobi ile ilgilenen dünyadaki herkesin bildiği hatta kullandığı geniş yelpazede ürünler üretmek, bana kalırsa takdiri hak eder. Dünyadaki diğer hobi sitelerine arada bir göz atıyorum inanın ürettiğimiz ürünler hiçte öyle yabana atılacak cinsten değil. Kullanani ve beğeneni ciddi boyutta. Önce Sen, Ben destekleyeceğiz ki ülkemizden güzel ürünler çıkabilmeye devam etsin.

• Hatsan ve Kral firmaları her zaman desteklemek lazım ama eleştileride yapmamız gerek,yarı otomatik yerli pcp silahımız olması bence de güzel bir şey ama şu dipçik konusunda bende bir önceki arkadaşa katılıyorum,ilk önce gördüğümde bana eski kaba rus yapımı silahları hatırlatı, ya bu dipçik kısmı daha güzel yapılabilirdi, arpacık keza öyle,ne bileyim sanki albenisi eksik gibi,yedek sarjorler yerleri görüntüsünü hepten bozuyor,açıkça bu tasarım konusunda baya uğraşmaları gerekiyor,mekanik ve dayanıklılık konusunda bir yorum yapamayacağım onu zaman gösterecek.
  • Ben tam tersi düşünüyorum bu adamları destekledik ne oldu rehavete kapıldılar ne versek alıyorlar demeye başladılar bundan dolayı protesto etmeyi de bilmeliyiz ve o yurtdışına verdikleri ürünlerin kalite farkı olduğunu herkes söyler iyilerini onlara düşük kalitedekileri bize veriyolar, birşey daha var yurtdışında havalı tüfeğe bakış açısı bizden çok farklı onların beklentileri bizimki gibi değil onlar 7.5 joulela yetinen adamlar isterse daha kolay bi şekilde ateşli alabiliyorlar bizdeki gibi saçma sapan silah kısıtlayan kanunlar yok .

"Ali Bumaye"!!!

• bullbup kundak versiyonu cok guzel abiler az daha bekleyin bir aksilik olmazsa cumartesi açıklanacak onun görünümüde iyi

• bence bazı konularda garantici olunmalı

mesela weihrauch ve diananın th kundakları çok iyi.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Abiler isterseniz dileklerinizi ve önerilerinizi Hatsan`a mail atabilirsiniz. Veya Bahtiyar beye facebooktan mesaj atabilirsiniz. Biz hobicilerin görüşleri onlar için inanın çok değerli.

• Ve sonuç. Yarı otomatik bullpup kundak pcpnin isim babası ben oldum. İsminide TurkBull koydum. Bu isimler tum dunyaya satılacağı için çok mutluyum. İsim babası ben oldugum ıcın bana bir tane bu tufekten hedıye edecekler. Hediye elime geldiğinde yeni başlıkta onun fotoğraf ve bilgilerini paylaşacağım.

• Vay be havalı tüfek konularından bayağı uzuk kalmıştım piyasaya bir sürü tüfek sürülmüş.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot