Basınçla ters orantılı değişen, Namlu çıkış hızları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çekirdek çapı karşılıklı 2 yiv arasındaki mesafeden fazla ise çekirdeği namluya nasıl sokmayı dusunuyorsunuz ?

HATSAN MOD 25 SUPER CHARGER 5.5mm

ATA NEO 12 KİNETİK TAKTİKAL

• Havali silahlarda pellet , ateşli silahlarda ise çekirdekler setlere temas ettiği kadar yivlerede temas eder aksi halde basınç kaybı olur ve pellet yada çekirdek hedefe düzgün gidemez !

Havali silahlarda pellet , ateşli silahlarda ise çekirdekler setlere temas ettiği kadar yivlerede temas eder aksi halde basınç kaybı olur ve pellet yada çekirdek hedefe düzgün gidemez ! Bu sözler size ait. Mühimmatın setlere temas ettiği kadar yivlerede temas eder sözünüzden anladıklarımı yazdım. Setler mühimmata diş geçirir. Yivlerinde diş geçirmesi için mühimmatın yivden geniş olması lazım. Ben sizin söylediğinizi yorumladım sadece.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.