Kendi emeğim hedeflik 0 tl:)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kumaş kot pantolon vs. belli bir yere kadar dayanıyor bence daha farklı şeyler bulmaya çalışın, ben aynı hedefliğin bir değişiğini 2-3 adet kot pantolonu katlayarak yapmıştım zamanla pelletler arka taraftan çıkmaya başlamıştı

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• kumaş kot pantolon vs. belli bir yere kadar dayanıyor bence daha farklı şeyler bulmaya çalışın, ben aynı hedefliğin bir değişiğini 2-3 adet kot pantolonu katlayarak yapmıştım zamanla pelletler arka taraftan çıkmaya başlamıştı

aklımda birde deri var deri işi yapan bir tanıdıgım var atıl derileri deniycem bide olmadı artık eskidikçe bulucam birşeyler.Bunu evde takılmak için yaptım 1mm lik metali delip banyo dolabını deldikten sonra :D

• 2mm sac koymuştum kendi hedefliğime. Bt65 ile bir şarjör bitmeden 30 metreden delik deşik etti.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• 2mm sac koymuştum kendi hedefliğime. Bt65 ile bir şarjör bitmeden 30 metreden delik deşik etti.

bendede puncher s 5.5 var bt65 kadar güçlü degil ama genede baya iş görüyor

• Tavsiyem saç üstüne eski dergi kitap olabilir

Weihrauch Hw 100 S (.177)

• Tavsiyem saç üstüne eski dergi kitap olabilir

Weihrauch Hw 100 S (.177)

• bir kaç kat yaparsan kesinlikle iş görücegine inanıyorum dün ben evdeki atık bir halı vardı maket bıçagıyla kestin 5, 6 kat yaptım içine koydum denemelerimde yarıya kadar delebildi baya işimi görür gibime geliyor.

• bir kaç kat yaparsan kesinlikle iş görücegine inanıyorum dün ben evdeki atık bir halı vardı maket bıçagıyla kestin 5, 6 kat yaptım içine koydum denemelerimde yarıya kadar delebildi baya işimi görür gibime geliyor.

• Official Post

Üniversitede ben de yapmıştım. içine kitapları koydum ama dikine :)

agt agtagt

• nacizane ben kendi hedefliğimin arkasına içi elyaf dışı sert kumaşla kaplı yastık koydum 10 m'den 4.5 mm zorakinin 3 pompasına dayandı tahminim daha güçlü silahlara da dayanır. Bu videoda arkada görünüyor. siyah olması önüne konan hedefi daha belirgin yapıyor siyah renk öneririm size.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bi hedefliğimin içine dergi koymuştum bende durdurmada çok başarılı ancak etrafıda fazla kirletiyordu ve kısa sürede sürekli isabet alan orta kısım delindi ve işgöremez hale geldi. bu yastığı evdeki atık malzemeden yaptım ve uzun süredir kullanıyorum bi sorun çıkmadı tavsiye ederim :thumbup:

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay