Kral Puncher Hava Kaçırma sorunu.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abiler, Kardeşler Öncelikle Merhaba,

Uzun süredir ara arada olsa forumu takip etmekteydim fakat silahım olmadığından üyelik almadıydım, dün internetten aldığım pompa ve silahım geldi. fakat söyle bir sorunum var; ilk dolumu yapmak için pompayı silaha bağladım, pompa silaha bağlanan aparattan hava kaçırıyor. pompayı silaha bağlıyorum, hava basmaya başlıyorum falak silah dolmuyor pompalamayı bıraktığım gibi basınç düşüyor.

https://sendvid.com/rctw8b58
    Verdiğim video linkinde sorunu tam olarak görebilirsiniz. yardıma ihtiyacım var daha önce yasayan olmuş mu diye bakındım forumda fakat bulamadım. Havalı silah Hobisine başlamadan soğuttu bu sorun :(

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

(alttaki fotorafta kaçıran aparat)
    [Resim Engellendi: https://s10.postimg.org/j60k4keh5/image1.jpg]

• Dolum ucunun arkasına resimdeki puldan koymanız gerekli.

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]

• Kral arms'a ulaşamadığımdan buraya başlığı açmıştım. uzun uğraşlar sonucu bayiiden kral arms'ın pazarlamacısının numarasına ordan teknik sorumlunun numarasına ordan yapan ustaya kadar ulastım :) sorun kronikmiş ben sorunu söylemeden O-ringlerin kesik olduğunu anladı. Yeni nesilde dolum ucu değişmiş ve artık silikon O-ring kullanıyorlarmış. yeni dolum ucu ile O-ringleri kargolayacaklar. umarım sorun çözülür. ama şunu söylemeliyim her telefonu açan kişi çok yardımcı oldu. hepsine tek tek teşekkür ederim.

• celal-x in atmış olduğu görseldeki oringi dolum ucunun hortumla birleştiği alana koyarsan problemin çözülecektir. oringler doğru çabuk gidiyor ama dediğim şekilde yapınca benim problemim çözülmüştü

Kral Breaker Bullpup 5.5 mm 3,5-10x50 ;tufey#
    Mod 125 Sniper Vortex 5.5 mm 3-9x44E ( Satıldı )
    ;kovboys; £tabanxalı$

• anladıgım kadarıyla oringlerin yıltılmış yeni oring alıp degiştirmelisin arada hava basıcagında orıngleri silah yagıyla yaglamanı oneririm yırtılmaların bi nebze onune geçiyor

• 1 ay öncesine kadar aynı sorunu bende yaşadım linkteki konunun son mesajında resimleri var yeni dolum ucu ve oringlerinin

Dolum Ucu Oring Kesme Sorunu

Ayrıca celal arkadaşımın da dediği gibi ya metal puldan koymalısınız dolum ucunun dibine yada kendir sarın oradan da kaçırabilir yoksa.

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶