Kral Puncher Pro Marine Çıktı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sentetik dipçik sanırım değil mi? Ağaç olsa çok şık olur. Pro ceketli var. Görüntü haricinde pek bir fark göremedim. Ama Daha tecrübeli olanlar vardır, onlardan yorum almak gerekir. Ha bir de fark yandan kurma olması.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Bir link var mı acaba? Paylaşabilir misiniz? İncelemek isterim, ben bulamadım da... :)

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Gerçekten çok başarılı, güzel duruyor. Teknik bilgileri de öğrenmek lazım...

Crosman Vigilante 357

Umarex HDR 50 11 Joule

• Ülkemizdeki pcp ureticilerinin satış mantiklarini anlayamıyorum. İllaki bir bildikleri var ama yeni ürünlerini önce dış pazara sunmaları bence çok hoş bir durum değil. Kral geldiğinde gerçekten sevinmiştim ve sevincimin boşa olmadığınıda gördüm, kral piyasaya girmeseydi hatsanin herculesinide, yarı oto. pcp sinide hala daha youtubede izliyor olacağımız kanısındayım çünkü. Sözün özü kralın evo marine modelini bende bekleyenler den biriydim, kral arms'a inancimda tamdı yurt dışı sitelere bakmıyordum bile ama yanılmışım. Neyse koskoca firmalar ne yaptıklarını bilirler. Kral evo marine nin crono grupman değerleri ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Benim için kral da artık çok uzak bir firma.
    https://www.airrifle.co.za/thr…525-Kral-Evo-Marine-5-5mm